Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із письменником Петром Кралюком та презентація книжки «Таємний агент Микола Гоголь» (Рівне)

Дата події: 30.06.2017 18:00

Книгарня “Є” та «Видавництво Старого Лева» запрошують на зустріч із Петром Кралюком та презентацію книжки «Таємний агент Микола Гоголь». Захід відбудеться 30 червня, о 18.00.

Постать Миколи Гоголя є однією з найзагадковіших та незрозумілих не лише в літературі, а, насамперед, як людини-українця на російській території. Яким чином це впливало на психологію його життя, творчості? Яку роль для нього відігравала українська мова та культура? Та й, власне, яку роль відігравав сам Микола Гоголь у Російській імперії?

Завісу на ці та інші факти історії життя українця в імперії ХІХ століття відкриває Петро Кралюк у книжці «Таємний агент Микола Гоголь», де зібрані не вигадані теорії, а достовірні факти. «Таємний агент Микола Гоголь» є спробою авторського дослідження контроверсійної гоголівської повісті «Тарас Бульба» та ролі цього тексту в ХІХ столітті та сьогодні.

Петро Кралюк — український філософ, письменник, публіцист. Доктор філософських наук, Заслужений діяч науки і техніки України (2009), професор, проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія».

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»