Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із польською письменницею Йоанною Ягелло, авторкою “Кави з кардамоном” (Львів)

Дата події: 16.05.2013 18:00

Книгарня «Є», видавництво “Урбіно” та Польський Інститут у Києві запрошують на зустріч із польською письменницею Йоанною Ягелло, авторкою роману «Кава з кардамоном», та перекладачкою Боженою Антоняк. Захід відбудеться 16 травня.

Початок — о 18.00.

Йоанна Ягелло — англійський філолог, працює редактором освітнього видавництва. Співпрацювала з популярними польськими молодіжними часописами «Перспективи» та «Когіто». Мама двох доньок, семирічної Басі та сімнадцятирічної Юлії, які становлять для неї невичерпне джерело натхнення й інтересу до світу. Обожнює польську прозу й шведські детективи, іспанські фільми й мандрівки з наплічником та фотоапаратом.
Перший її роман «Кава з кардамоном» (2011) читачі та критики зустріли захоплено, і це підштовхнуло авторку до написання подальших Лінчиних пригод. Книжка «Шоколад із чилі» вийшла в березні 2013 року й відразу здобула численні прихильні відгуки читачів та преси.
...Досі життя героїні «Кави з кардамоном», 15-річної Лінки, мало чим відрізнялося від життя її подруг-гімназисток. Вона вчиться не блискуче, але й не погано, літні канікули проводить у Польщі, бо в матері й вітчима немає грошей на закордонні поїздки. Лінка безтурботна та смілива дівчина, яка у вільний час зачитується скандинавськими детективами або спілкується з подругою. Та непомітно атмосфера в Лінчиному домі змінюється: привітний і веселий вітчим дедалі частіше затримується на роботі, мама, здається, зовсім перестає помічати доньку та її молодшого братика, а коли й помічає, то лише, щоб розпочати чергову сварку. Врешті одного дня мама просто залишає їх, повідомляючи, що мусить поїхати за кордон. Лінка нічого не розуміє, і ніхто не хоче пояснити їй, що насправді відбувається. Дівчина відчуває, що від неї щось приховують і остаточно переконується в цьому, коли знаходить удома в бабусі стару фотографію. На ній її вагітна мама і вона, маленька Лінка. Намагаючись розплутати таємницю, Лінка розуміє: у неї десь є молодша сестра, якої вона ніколи не бачила…

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»