Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Памелою Дракерман (США, Франція), авторкою бестселера «Французьке виховання» (Київ)

Дата події: 06.09.2016 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Критика» запрошують на зустріч з американською письменницею та журналісткою Памелою Дракермен, авторкою бестселера «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі». Захід відбудеться у вівторок, 6 вересня. Початок – о 19.00.

Памела Дракермен – американська журналістка і письменниця. Живе у Парижі. Із осені 2013 пише для «Нью-Йорк Таймс». Її книжка «Французьке виховання» побачила світ 2012 року й одразу стала бестселером і предметом запеклих дискусій у США. Український переклад твору у виконанні Вікторії Наріжної «Критика» вперше видала 2013 року, а нині вийшло у світ уже третє видання. Репортажну, автобіографічну, а водночас і аналітичну книжку знаної нью-йоркської журналістки Памели Дракермен присвячено одному з найважливіших для будь-якого суспільства питанню – науці правильного «дітоводства», мистецтву мудро виховувати сучасну дитину без шкоди для життя і побуту батьків.

Участь у зустрічі, окрім авторки, візьмуть також наукова редакторка українського перекладу, культурологиня та журналістка Тетяна Огаркова і видавчиня, письменниця й журналістка Оксана Форостина. Модеруватиме розмову відповідальний редактор видавництва «Критика» Андрій Мокроусов.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»