Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Олександром Гаврошем (Вінниця)

Дата події: 16.03.2011 16:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошує Вас на зустріч із дитячим письменником Олександром Гаврошем, що відбудеться 16 березня.

Початок – о 16.00.

У середу 16 березня у Книгарні «Є» відбудеться зустріч із дитячим письменником Олександром Гаврошем та презентація його повістей «Неймовірні пригоди Івана Сили», «Галуна-Лалуна» та «Пригоди тричі славного розбійника Пинті».

Олександр Гаврош – ужгородський письменник і публіцист. Автор поетичних збірок «Тіло лучниці» (2006), «Коньяк з дощем» (2009); повістей «Неймовірні пригоди Івана Сили» (2007), «Пригоди тричі славного розбійника Пинті» (2008), «Галуна-Лалуна або Іван Сила на острові Щастя» (2010) та кількох збірок есеїстики. Переможець конкурсу «Коронація слова» 2007 року за п’єсу «Ромео і Жасмин», що була поставлена в Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Шевченка.

Українці здавна славилися своїми богатирями та силачами. Саме про них пише молодий ужгородський автор Олександр Гаврош, і пише не просто цікаво, а неймовірно захоплююче. В його книжках юні та дорослі читачі мають змогу поринути у карколомний світ пригод карпатських героїв – силача Івана Фірцака, якого в народі донині прозивають Іваном Силою, та легендарного опришка, українського «Робіна Гуда» Григора Пинті.

***
Адреса КМЦ «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»