Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Мішелем Терещенком (Суми)

Дата події: 24.01.2017 19:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із Мішелем Терещенком — прямим нащадком династії меценатів Терещенків, міським головою Глухова, автором книжок “У пошуках скарбу родини Терещенків” і “Перший олігарх”. Захід відбудеться у вівторок, 24 січня. Початок — о 19.00. Модератор – Владислав Івченко.

На численні прохання відвідувачів книгарні «Є» у Сумах відбудеться зустріч із Мішелем Терещенком. Пан Мішель розповість про свої книжки та відповість на питання присутніх.

Мішель Терещенко народився 15 вересня 1954 року в Парижі. Працював для групи «Зодіак», виготовляється батискафи для команди Жака Іва Кусто і фірми «Беша-США» (1981-89 рр.) У Парижі створив свою фірму з продажу спорядження для підводного плавання і розведення водоростей. З 2003 року живе у Глухові та Києві. Відроджує в Україні льонарство. Заснував Фундацію спадщини Терещенків, завданням якої є підтримка поточної діяльності в будівлях, побудованих Терещенками в Києві та Глухові понад 100 років тому. 25 жовтня 2015 року, під час місцевих виборів, сенсаційно набрав більш ніж 60 % голосів виборців Глухова, ставши міським головою.

Мішель Терещенко – автор двох книжок: «У пошуках скарбу родини Терещенків» (Київ: Ніка-Центр, 2012) і «Перший олігарх» (Київ: Ніка-Центр, 2013). У першій книжці автор розповідає про те, як французький громадянин зі слов'янською душею повернувся на батьківщину своїх предків, з якими труднощами починав і розвивав свій бізнес, звикав до нових реалій, вчив мову. У другій спробував подивитися на події кінця XIX – першої половини ХХ століття очима свого діда – Михайла Івановича Терещенка.

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»