Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Мілою Іванцовою та Наталею Тисовською (Вінниця)

Дата події: 22.06.2011 18:00

Книгарня «Є» та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують Вас на зустріч із письменницями Мілою Іванцовою та Наталею Тисовською, яка відбудеться 22 червня.

Початок – о 18:00.

Літературний конкурс «Коронація слова» за 11 років свого існування відкрив для українців безліч нових імен, які вже стали частиною динамічного літературного процесу нашої країни. Зустріч із двома лауреатами конкурсу – Мілою Іванцовою та Наталею Тисовською – відбудеться у Вінниці вперше. Модератор – Микола Кравченко.

Міла Іванцова народилася в Києві. За освітою – викладач французької та російської мов, закінчила Київський педагогічний інститут, викладала французьку в Інституті туризму Федерації Профспілок України. Пізніше створила власні курси іноземних мов, потім круто змінила своє життя, зайнявшись нерухомістю, дизайном інтер'єрів, петриківським розписом, фотографією, а зрештою — літературною творчістю. Серед найвідоміших її романів – «Родовий відмінок» та «Вітражі» (обидві вийшли у видавництві «Нора-Друк»), що отримали відзнаку «Вибір видавців» на конкурсі «Коронація слова» у 2009 та 2010 роках.

Наталя Тисовська народилася й виросла в Києві. Закінчила магістратуру Університету Лейкгед у Канаді за спеціалізацією «канадська література». Працює редактором видавництва «Країна мрій». 2004 року дебютувала романом «Соло для комп’ютера». У 2008 році вийшли друком романи «Останній шаман» та «Укус огняного змія». Рукопис її роману «Три таємниці Великого озера» отримав ІІ премію на цьогорічному конкурсі «Коронація слова».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»