Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Максимом Кідруком (Вінниця)

Дата події: 14.04.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують Вас на зустріч із письменником-мандрівником Максимом Кідруком, яка відбудеться 14 квітня.

Початок – о 18:00.

У сучасній українській літературі небагато таких активних мандрівників, як Максим Кідрук. Більше того – там, де був Максим Кідрук, не був, здається, жоден український письменник. Географія його подорожей за останні три роки охопила такі країни та краї, як Мексика, острів Пасхи, Еквадор, Перу, Чилі, Китай, Бразилія. Нещодавно Максим повернувся з мандрів Близьким Сходом та Північною Африкою, відвідавши Ліван, Сирію, Йорданію, Лівію, Судан та охоплений революцією Єгипет.

Максим Кідрук вважає себе професійним мандрівником, хоча за освітою він – інженер-енергетик. Написав кілька книжок про 3D-моделювання. У 2009 році став переможцем конкурсу «Коронація слова» за книгу мандрів «Мексиканські хроніки», у 2010 – володарем другої премії конкурсу «Найкраща українська книга» журналу «Кореспондент» за книгу «Подорож на Пуп Землі». Нещодавно у світ вийшла пригодницька повість Максима Кідрука «Навіжені в Мексиці».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»