Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Максимом Кідруком (Львів)

Дата події: 19.03.2012 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Нора-друк” запрошують на зустріч із письменником-мандрівником Максимом Кідруком, яка відбудеться 19 березня.

Початок — о 18:00.

Письменник Максим КІДРУК: звіт з подорожі Анголою та Намібією

...Кідрук розповідатиме про свої африканські пригоди. Перша частина зустрічі буде присвячена Анголі – «найбагатшій бідній» країні світу, цілковито закритій для туристів, державі, котра протягом трьох десятків років страждала від громадянської війни. Ви почуєте про те, як живеться небагатьом білим у Луанді, дізнаєтесь, як змінилася країна з часу завершення громадянської війни у 2002, і побачите авторські знімки мусек – найбідніших кварталів ангольської столиці.

У другій частині Максим розповідатиме про мандри Намібією. Національний парк Етоша, каньйон Фіш-Рівер, пустелю Наміб та інше. Ви довідаєтеся про те, що робити, коли дорогу перетнув розлючений носоріг; чи страшно ночувати в наметі, коли поряд блукають слони; де лежить найбільший знайдений на Землі метеорит, а також на власні очі побачите, як можна почесати за вухом дикого гепарда і залишитись після цього живим.

Як завжди, розповідь супроводжуватиметься показом фотографій...

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Nora-Druk Publishers are pleased to invite you to a meeting with author and traveler Maksym Kidruk on March 19.

Beginning at 18:00.

Writer Maksym Kidruk will present a report of his trip across Angola and Namibia. As usual, his story will be accompanied by a slide show.

***

Address: 

YE Bookstore,

7 Svobody Avenue.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»