Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із лінгвістом Костянтином Тищенком (Київ)

Дата події: 02.03.2012 18:00

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» запрошують на зустріч із українським лінгвістом і перекладачем Костянтином Тищенком, яка відбудеться 2 березня.

Початок — о 18:00.

Тема лекції: «Гени, мова, Україна»

Костянтин Тищенко — професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філології. Автор понад 180 праць із загального мовознавства, романістики, іраністики, кельтології, баскології, арабістики тощо, зокрема: «Метатеорія мовознавства» (2000), «Мовні контакти: свідки формування українців» (2006), «Етномовна історія прадавньої України» (2008) та ін. Засновник першого в світі Лінгвістичного навчального музею.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and The Ukrainian Week have the honor to invite you to a meeting with Kostiantyn Tyshchenko, Ukrainian linguist and translator, on March 2.

Beginning at 18:00.

Presentation topic: “Genes, Language, Ukraine.”

Kostiantyn Tyshchenko holds a doctoral degree in philology and is a professor at Taras Shevchenko Kyiv National University. He has authored more than 180 works on general linguistics, novelism, Iranic, Celtic, Basque, and Arabic studies.

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

 1. Тетяна

  Сьгодні цілий день знаходжусь під враженням від зустрічі з такою видатною людиною, як Костянтин Тищенко.

  Чудово, що існує брошура його виступу, чудово, що газета Український тиждень подбає про те, щоб більше українців ознайомились з його надбанням, але мені здається, що саме головне – вживу послухати Костянтина Тищенко. Прекрасний оратор, лектор, майстер слова, я б навіть сказала, талановитий актор. Дуже потішали дотепні приказки. Майже чотири години пролетіли непомітно. Варто мабуть говорити і про фізичну підготовку Костянтина Тищенко, тому що не кожному під силу витримати такий марафон. Не зіпсував атмосферу і учасник, який намагався агресивно висловлювати свою протилежну думку.

  Я не філолог, а кібернетик і тому не дуже майстерно можу описати свої почуття, але головне щоб мені хотілось сказати, а вірніше, побажати, щоб книгарня знайшла можливість і транслювала такі зустрічі в Інтернеті в режимі онлайн.

  Маю думку, що від цього не зменшиться людей в залі, а просто більше українців будуть мати можливість послухати Костянтина Тищенко вживу.

  І на останок, я ще раз переконалась, що краще один раз почути, чим сто разів прочитати в інтернеті, тому що у мене склалось враження про Костянтина Тищенко, як про людину стриману, не емоційну, сувору …, і я, безмежно радію з того, що Константин Тищенко людина доброзичлива, запальна, з почуттям гумору…

  Шановний Костянтин, дякую Вам за зустріч і бажаю, щоб аудиторія Ваших слухачів постійно збільшувалась.

  З повагою Тетяна Завойська (цікаво було б послухати як би ви роздраконили моє прізвище), назавжди буду залишатися Вашою шанувальницею.

  3 березня 2012 року

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»