Приходь
Календар
Січень 2011
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із лауреатами конкурсу “Коронація слова” (Львів)

Дата події: 19.01.2011 16:30

Книгарня “Є” та видавництво “Клуб сімейного дозвілля” запрошують Вас на зустріч із лауреатами конкурсу “Коронація слова” Ярославом Ярішем, Дарою Корній, Володимиром Лисом та на розмову про їхні книжки: “Із сьомого дна”, “Гонихмарник”, “Століття Якова”. Спеціальні гості заходу — Галина Пагутяк та Галина Вдовиченко. Зустріч відбудеться 19 січня.

Початок — о 16.30.

Головна літературна тенденція року – це безумовний успіх історичних романів. Торування цього трендового шляху починає історія про останні дні життя Богдана Хмельницького – «Із сьомого дна» від переможців конкурсу «Коронація слова 2010» Ярослави Бакалець та Ярослава Яріша.

Цьогорічний коронаційний переможець, історичний роман «Із сьомого дна», що вийшов друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», зачарував журі своєю завзятою містичною боротьбою за Козацьку Україну. Гармонійно доповнюючи один одного родинно, творчий тандем львівських письменників Ярослави Бакалець і Ярослава Яріша створив фантастичне обрамлення для реальних історичних героїв — козаків, які оживають для боротьби із потойбіччям. Письменниця Галина Пагутяк, яка написала передмову до роману, вбачає в цій історії явну паралель із сучасністю: «Кожен твір на історичну тематику має коріння в сучасності. Для мене це коріння прозирає в тому, як легко людина жертвує принципами заради грошей і влади, забуваючи, що основні моральні імперативи містяться в Божих заповідях».
Завдяки плідній співпраці видавництва «Клуб сімейного дозвілля» та конкурсу «Коронація слова» своїх численних прихильників вже здобули романи волинянина Володимира Лиса «Століття Якова», переможця номінації «Ґранд Коронація», та містична історія львів`янки Дари Корній «Гонихмарник». Історичний роман «Із сьомого дна», розпочавши шлях до лаврів бестселера, став уже третім надрукованим у видавництві твором цьогорічних переможців конкурсу.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»