Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із французьким письменником і громадським діячем Даніелем Максименом (Київ)

Дата події: 29.03.2012 18:00

Книгарня «Є» та Французький інститут в Україні запрошують на зустріч із французьким письменником та громадським діячем Даніелем Максименом, яка відбудеться 29 березня.

Початок — о 18:00.

Захід відбудеться в рамках Свята франкофонії-2012.

Поет, автор романів та есеїв Даніель Максимен народився у Гваделупі. У 1960 році переїхав до французької метрополії. У його віршах поєднуються мелодійність, екзотика та гармонія, які роблять Антильський архіпелаг місцем здійснення мрій. У різні роки свого життя Даніель Максимен був також викладачем, працював у видавництві та на радіо, у 1989—1997 роках очолював Департамент культурних справ Гваделупи, потім, у 1998 році, був головою міжміністерської групи по загальнонаціональному святкуванню 150-ої річниці скасування рабства, яке відбулося у 1848 році. Радник з питань художньої овіти та культурних акцій Міністерства освіти Франції, він відповідає за Франкофонію. Коли навесні 2010 року було оголошено, що 2011 рік у Франції буде «Роком заморських територій », Даніель Максимен був обраний комісаром цієї масштабної серії заходів. У 2012 році він призначений Генеральним представником з питань міжнародної культурної діяльності французьких заморських територій у Міністерстві закордонних справ Франції.
Кавалер Ордена Почесного Легіону (1993 р.), Кавалер Ордена Мистецтв та літератури (1995 р.), він є одним з найвидатніших письменників, яких Антильські острови дали світу.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the French Institute in Ukraine are honoured to invite you to a meeting with writer and public activist Daniel Maximin on 29 March. 

Beginning at 18:00.

The event is held in the framework of Francophone Day 2012.

Daniel Maximin is a Guadeloupian poet, novelist, and essayist, who moved to France in 1960. His poems combine melodiousness, harmony, and exoticism, which together make the Antilles a place where dreams come true.

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»