Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Ерін Моуре (Львів)

Дата події: 05.04.2011 18:30

Книгарня “Є” та Мистецька майстерня “Драбина” запрошують Вас на зустріч із культовою канадською поеткою і перекладачкою Ерін Моуре, яка відбудеться 5 квітня.

Початок — о 18.30.

Зустріч з Ерін Моуре — це чудова нагода не тільки вперше в Україні почути твори канадської поетки, але й можливість невимушено і приємно поговорити про літературний процес в Канаді та США, а також дізнатися про зв'язок Ерін з Україною та Львовом.

Модератор зустрічі — Альбіна Позднякова.

Ерін Моуре (Er?n Moure) одна з найвідоміших сучасних канадських поетес. Опублікувала 15 книг поезії і перекладала поезію франкомовних канадських письменників Nicole Brossard, Louise Dupr?, галісійської поетки Chus Pato, чилійця Andr?s Ajens, португальця Fernando Pessoa. Її переклади двічі отримували премію the Griffin Prize, а також були фіналістом премії Governor General’s Award. У своїй країні Ерін Моуре удостоїлась низки відомих літературних премій: Governor General’s Award, the AM Klein Prize, the Pat Lowther Award і номінувалася на премію the Griffin Prize за власну поезію. Її останні книги O Resplandor (2010) і — разом з Oana Avasilichioaei — Expeditions of a Chim?ra (2009). Остання робота Ерін Моуре The Unmentionable з'явиться у 2012. Одна з найвідоміших англомовних поетів, Ерін Моуре мешкає в Монреалі.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»