Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Дзвінкою Матіяш (Луцьк)

Дата події: 24.01.2017 18:00

Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом Старого Лева» запрошують на авторську зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш, яка відбудеться у вівторок, 24 січня. Початок – о 18.00. Модераторка – Ганна Луцюк.

Дзвінка Матіяш – українська письменниця, перекладачка. Тексти, над якими чи з якими вона працює, наповнені світлом і добром, душевним теплом і спокоєм. Поезія отця Яна Твардовського, власні книги Дзвінки «Історії про троянди, дощ і сіль» чи «Марта з вулиці Святого Миколая» — це видання з якими занурення у слова відбувається обережно і легко, інколи викликають сум, але світлий, очищувальний.

У книгарні «Є» відбудеться розмова про нові книжки письменниці, що вийшли друком у «Видавництво Старого Лева». Це підліткова повість «Марта з вулиці Святого Миколая» та історія про пастушка Давида та народження Месії під назвою «Перше Різдво».

«Марта з вулиці Святого Миколая» – книжка для вдумливих підлітків. Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя.

Різдвяна історія «Перше Різдво» очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»