Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Брюно Старі. Розмова на тему «Утилізація та переробка сміття. Приклад об’єднаної територіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція)» (Київ)

Дата події: 03.12.2015 18:30

Книгарня «Є» та Французький інститут в Україні спільно з журналом «Український тиждень» запрошують на зустріч з Брюно Старі. Тема зустрічі: «Утилізація та переробка сміття. Приклад об’єднаної територіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція)». Зустріч відбудеться у четвер, 3 грудня. Початок — о 18.30.

Об’єднана територіальна громада Сержі-Понтуаз, яка об’єднує 13 громад з населенням 204000 чоловік, з кінця 2003 року займається утилізацією сміття на своїй території.
Як цей процес організований? Які позитивні результати для громади можуть бути як у фінансовому плані, так в охороні навколишнього середовища?
Брюно Старі поділиться досвідом організації та фінансування збору, вивозу та переробки відходів на прикладі міста Сержі: як виникла ідея сортування відходів, яким чином міська влада організувала таке сортування, вивіз та, власне, переробку відходів, які позитивні результати для громади можуть бути як у фінансовому плані, так в охороні навколишнього середовища?

Брюно Старі, географ за освітою, викладач, депутат муніципальної ради м. Сержі з 2001 року. Відповідав за питання регламентації урбаністичних питань та за управління громадськими місцями (зокрема опікувався проблемами сміття та зелених зон). У 2008—2014 рр . — заступник мера. З 2014 року є радником з питань сталого розвитку.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
Метро «Золоті ворота».

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»