Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Агнєшкою Одорович (Київ)

Дата події: 07.04.2011 18:00

Книгарня «Є», журнал «Український Тиждень» та Польський Інститут у Києві запрошують Вас на зустріч з Аґнєшкою Одорович в рамках спільного проекту «Європейський досвід: Польща» яка відбудеться 7 квітня.

Початок – о 18.00.

Аґнєшка Одорович – економіст, менеджер культури, директор Польського Інституту Кіномистецтва.

1998—2004 віце-президент Товариства «Інститут мистецтва» у Кракові. Художній директор Студентського фестивалю пісні, ініціатор і багаторічний художній директор Міжнародного конкурсу сучасної камерної музики імені Кшиштофа Пендерецького.

2004—2005 І Заступник Міністра культури. Співпраця з парламентом, підготовка та опрацювання законопроекту про кінематографію, про абонентські радіотелевізійні оплати, впровадження змін та редакцій до закону про авторські права та культурну діяльність. Всі парламентські слухання закінчилися ухваленням відповідних законодавчих актів.

2005—2010 виграла конкурс і була призначена Міністром культури на посаду директора новоствореного Польського Інституту Кіномистецтва.

У 2010 році після перемоги в 2-етапному конкурсі, знову призначена Міністром культури на посаду директора Інституту.

Польський Інститут Кіномистецтва (www.pisf.pl) – державна інституція культури, створена 2006 року. Основні завданння Інституту такі: підтримка розвитку польської кінематографії та фінансування реалізації кінопроектів на всіх етапах: (сценарій, продукція, промоція).

Також Інститут пропагує польське кіномистецтво у країні та за її межами, організовує кінофестивалі, реалізовує освітні програми, фінансує модернізацію кіноустанов, займається підвищенням кваліфікації кінематографістів.

Є одним з ініціаторів освітньої програми «Шкільна фільмотека».

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»