Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч-діалог «Формування ключових компетенцій» (Хмельницький)

Дата події: 15.11.2016 17:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-діалог «Формування ключових компетенцій». Захід відбудеться у вівторок, 15 листопада. Початок – о 17.00.

Що таке компетенція? Якими знаннями, досвідом і навичками потрібно володіти, щоб досягти успіху в житті? Що краще для результативної роботи: ціль чи мотивація? Які основні сучасні тренди в освіті в Україні і за кордоном? І чи дійсно є необхідність навчатись протягом усього життя, щоб побудувати успішну кар’єру?

Відповіді на ці питання ви зможете одержати під час зустрічі з Світланою Карван (Хмельницький національний університет) і Тетяною Зайцевою (ГО «Європейська соціальна академія»).

Світлана Карван – докторка технічних наук, професорка, завідувачка кафедри хімії в Хмельницькому національному університеті. Педагогічний стаж – 17 років. Активно займається науковою роботою, має 70 наукових статей, 8 патентів на розробки, впроваджені на виробництві, постійно бере участь у наукових конференціях за кордоном. Двічі одержувала ґранти від Швейцарського національного наукового фонду, приймала участь в реалізації спільного Польсько-українського проекту, який одержав грант 100 тис. євро від Міністерства закордонних справ Республіки Польщі на створення сучасної хімічної лабораторії в Хмельницькому національному університеті. Основні наукові напрямки: нанотехнології, сорбенти і технології очищення води, матеріалознавство, колоїдна хімія і мікроемульсії. Впроваджує R&D&I у ВНЗ для ефективної співпраці науки з бізнесом. Є членом громадських організацій «Громадський Рух «Нова економічна політика» та «Європейська соціальна академія», активно займається громадською діяльність.

Життєве кредо «Слова. Справи. Час».

Тетяна Зайцева – Заслужений учитель України. Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Біологія». Педагогічний стаж – 26 років. Має практичні напрацювання з питання «Діяльнісно-особистісний підхід до навчання та виховання учнів», який впроваджується в практику роботи вчителями міста. Досвід роботи з питання «Формування екологічної культури на уроках і в позаурочний час», був опублікований в Збірнику наукових праць ВДУ ім. Лесі Українки «Проблеми педагогічних технологій». Значних результатів досягає шляхом індивідуальної роботи із здібними та обдарованими учнями. Забезпечує реалізацію принципів особистісно-орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу. Підготувала призерів Всеукраїнської олімпіади з біології, призера Міжнародної олімпіади з екології (2006,Туреччини), призерів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України. Розробила посібник «Підготовка учнів до шкільної олімпіади з біології». Активно займається громадською діяльністю, є членом громадської організації «Європейська соціальна академія».

Життєве кредо «Хочеш змінити світ – почни з себе».

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»