Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч «Дезінформація і пропаганда проти країн Балтії та України» (Київ)

Дата події: 08.05.2014 18:00

Посольство Латвії в Україні та книгарня «Є» запрошують на зустріч «Дезінформація і пропаганда проти країн Балтії та України», що відбудеться 8 травня.

Початок – о 18:00

Наш гість – Юкка Ріслаккі, політолог, журналіст, письменник, автор книжки «Маніпуляція фактами: латвійський варіант».

Юкка Ріслаккі народився 1945 року у Фінляндії. За освітою політолог, журналіст. У1969—2001-му працював кореспондентом у найбільшій фінській газеті Helsingin Sanomat, у 1998—2001-му був її кореспондентом у Балтійських країнах. Видавався у Фінляндії, Латвії, США. Пише про історію, шпигунство і поп-культуру. Отримував нагороди за найкращі науково-популярні книжки. Нині мешкає в Юрмалі (Латвія).

Юкка Ріслаккі розповість про російську пропаганду і дезінформацію проти країн Балтії та України, порушить питання про те, чи буде Латвія наступною у списку Путіна, чи приєднається Швеція і Фінляндія до НАТО, та проведе екскурс в історію: українці в таборах ГУЛАГу.

Захід відбудеться в рамках комунікаційної кампанії «Рига-2014 – Культурна столиця Європи» за сприяння Центру досліджень визвольного руху та Центру історії державотворення України в ХХ ст. при НаУКМА.

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
ст. м. «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»