Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Жіноча літаература для дорослих і не тільки..» за участі Христини Лукащук, Ніки Нікалео та Лариси Ніцой (Тернопіль)

Дата події: 25.04.2013 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на зустріч з «коронованими» письменницями на тему «Жіноча література для дорослих і не тільки...», яка відбудуться 25 квітня. Учасники: Христини Лукащук, Ніка Нікалео, Лариса Ніцой.Початок — о 18:00.Роман Христини Лукащук «Курва» – найвідвертіша сповідь з часів «Основного інстинкту» і «Дев`яти з половиною тижнів». Життя красуні дизайнерки Марти Дмитрів – карусель стосунків із чоловіками. Остап, Павло, Олег, Ростик... З цієї божевільної, солодкої, сповненої чуттєвості каруселі спокуси вихід лише один. І це аж ніяк не заміжжя!

«Dolce Vita, або Кінець гламуру» Ніки Нікалео – роман про сучасний образ гламурної жінки, яка розривається між збереженням власних інтересів та несподіваною інтрижкою. «Кохання-гроші-сім’я » – це новий любовний трикутник від авторки роману. Що стає вершиною цієї геометричної фігури? І чому саме такий вибір робить героїня? Хто чи що схиляє її до нього? Чотири подруги – чотири психологічних жіночих портрети допомагають знайти відповіді на ці запитання.

Лариса Ніцой любить дітей, цікавиться психологією, колекціонує дитячі книжки та мультфільми. Захоплюється Фен-шуй. Любить облаштовувати своє житло, слухати музику, танцювати, організовувати свята. Вміє шити, в’язати, вишивати, плести макраме. Займається садівництвом. Любить вирощувати екзотичні рослини. Розводить квіти. Закінчила курси ландшафтного дизайну, курси художньої фотозйомки. Любить фотографувати, подорожувати Україною. Водить авто. Мріє віднайти час для навчання живопису.

Приходьте поспілкуватися з володарками премії «Коронація слова». Ви зможете дізнатися багато нового і несподіваного про нову жіночу прозу.

 

***Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»