Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Завітайте до Книгарні “Є” на Хрещатику, 46 та отримайте у подарунок книжку!

Завітайте до Книгарні “Є” на Хрещатику, 46 та отримайте у подарунок книжку! Оберіть свою:

“Нічний цирк”, Роман Ерін Морґенштерн, видавництво “Vivat”;

Роман Ерін Морґенштерн, сповнений чарівності, справжньої магії та неповторного шарму вікторіанської епохи, захоплює і стилем написання, і розвитком подій, і детективною інтригою. Цирк приїжджає без попередження. Жодні оголошення не віщували його появи. Він просто з’явився там, де ще вчора його не було. Усередині смугастих чорно-білих наметів на вас чекають надзвичайні враження і дива, від яких перехоплює подих. Цирк називається Le Cirque des Rêves. Він відчиняє свої двері тільки вночі.

“Німеччина сама себе руйнує”, Тіло Сарацин, видавництво “Темпора”;

Німецький політик та економіст Тіло Сарацин аналізує різні можливі шляхи розвитку Німеччини у ХХІ столітті, зважаючи на низку невтішних факторів: падіння рівня народжуваності, імміграцію, все вищий рівень безробіття і все менший науковий потенціал країни. Уважний до деталей, Сарацин демонструє, як європейці підривають основи свого процвітання і наражають європейську спільноту на небезпеку.

“Данина Каталонії”, Джордж Орвелл, “Видавництво Жупанського;

У книзі Орвелл розповідає про свій досвід участі в громадській війні в Іспанії на боці республіканців у складі ополчення лівої антисталінської Робітничої партії марксистського об'єднання (ПОУМ). Книжка написана з позицій демократисного соціалізму, антифашизму та антисталінізму. В ній Орвел протестує проти політичних репресій, здійснюваних іспанськими комуністами, тотальної брехні та наклепів, які поширював проти своїх противників Комінтерн.

“Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути”, Ґолдсміт Маршал, видавництво “Наш Формат”;

“Перемикайся” — бестселер New York Times та Wall Street Journal. Чергова книжка всесвітньо відомого бізнес-тренера Маршалла Ґолдсміта, який консультував найуспішніших керівників за версіями Fortune та Harvard Business Review. Книжка для всіх, хто хоче змінити свої звички, впорядкувати життя і не жалкувати про ухвалені рішення. Особливо буде ефективною для лідерів та управлінців.

— “Абетка”, Іван Малкович, Леонід Куліш-Зіньків, Платон Воронько, видавництвo “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”.

“Абетка” — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. “Абеткa” здобулaся свого часу на цілу низку конкурсних перемог: Ґран-прі імені Івана Федорова конкурсу “Мистецтво книги”; першу премію Форуму видавців України (1999), титул “Найкраще дитяче видання 1999 року” на “Книзі року” та інші.

А ще отримайте знижку 10% на будь-яку покупку!
І нагадуємо, що акція діє тільки на Хрещатику, 46.

Адреса книгарні “Є”:
м.   Київ,
вул. Хрещатик, 46
метро “Театральна».
Телефон: (044) 337 97 72

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»