Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Засідання літературної студії «Сім герц» (Тернопіль)

Дата події: 06.04.2017 18:00

Книгарня “Є” запрошує усіх охочих на засідання літературної студії «Сім герц». Захід відбудеться 6 квітня. Початок – о 18.00. Модератор та керівник — Юрій Вітяк.

Любите літературу? Багато читаєте? Пишете власні твори та бажаєте показати їх широкому загалу та вислухати справедливу критику?

Запрошуємо на регулярні засідання літературної студії «Сім Герц» – можливо, саме вас не вистачає українській літературі!

«Сім герц» – літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій. Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами. Вірші більшою мірою тяжіють до арт-гаусного, елітарного письменства. Превалює філософська лірика з усіма її модифікаціями.
Про обопільні досягнення говорити поки рано, тим не менше, майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі.

Практикуємо метод «електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Опісля того поет висловлює власну позицію з приводу почутого, інтерпретує текст, або ж певні його частини.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»