Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення тревелогів Макса Кідрука «Подорож на Пуп Землі» і «На Зеландію! », а також книжки Артема Чапая «Авантюра XL» (Володимир-Волинський)

Дата події: 23.06.2017 17:00

Книгарня “Є” запрошує на засідання читацького клубу «Книголюби Володимира»: обговорення тревелогів Макса Кідрука «Подорож на Пуп Землі» і «На Зеландію!», а також книжки Артема Чапая «Авантюра XL». Захід відбудеться 23 червня. Початок – о 17.00.

Літо – пора дивовижних пригод і нових подорожей. Куди мандрують українські письменники? Які враження привозять із далеких країв? Що треба для того, аби поїхати світ за очі: гроші, мрія чи доля авантюризму в крові? Про все це ми поговоримо на прикладі тревелогів від Макса Кідрука і Артема Чапая.

«Подорож на Пуп Землі» розкаже, як здійснити дитячу мрію, закохатися в пустелю і побачити гігантів маої на Острові Пасхи. Його ж книга «На Зеландію!» проведе через «арабську весну» аж до Нової Зеландії, а «Авантюра ХL» Артема Чапая влаштує екскурсію до кубинської тюрми і розкаже про таємне життя Мексики.

Приходьте, беріть із собою гарний настрій, бажання спілкуватися – і гайда у літературні мандри!

Адреса книгарні “Є”:
м. Володимир-Волинський,
вул. Ковельська, 6.
Тел: (03342) 2 19 57

Вхід вільний.
Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»