Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення романів Сергія Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат» (Володимир-Волинський)

Дата події: 13.10.2017 17:00

Книгарня «Є» запрошує на засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира», де йтиметься про романи Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат». Подія відбудеться у п’ятницю, 13 жовтня. Початок – о 17.00.

«Ворошиловград» – знаковий роман Сергія Жадана, визнаний «Книгою десятиліття BBC». Жорсткий, меланхолійний і реалістичний текст, в якому реальність виявляється хисткою, вчорашні приятелі – ворогами, а сюжет закручується довкола рейдерства і старої АЗС. «Інтернат» – найновіший роман Жадана, презентований на Форумі видавців у Львові. У ньому на читача чекають чесні і жорстокі картини війни на Сході України, негероїчні герої, небезпечна подорож довжиною у кілька діб і вибір, який потрібно зробити, хочеш того чи ні.
Наскільки «воєнна» проза автора за настроєм, стилем, тоном відрізняється від «довоєнної»? Чи залишився Жадан тим «бардом Східної України», яким назвав його журнал The New-Yorker? Чи може стати найсильнішим описом війни текст, що увібрав в себе пил, кров і сльози фронту на Донбасі? Про це і не тільки поговоримо на засіданні Читацького клубу.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Володимир-Волинський,
вул. Ковельська, 6.
Тел: (03342) 2 19 57
Вхід вільний.
Медіапартнер – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»