Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення книжок Барбари Шер «Мистецтво мріяти» і Марі Кондо «Викинь мотлох із життя» (Володимир-Волинський)

Дата події: 26.05.2017 17:00

Книгарня «Є» запрошує на засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Захід відбудеться 26 травня. Початок – о 17.00.

Чи справді мотивує мотиваційна література? Ми спробуємо це з’ясувати, обговорюючи книжки, які обіцяють змінити життя. Вважаєте, що мрії – це відірвані від реальності польоти в хмарах, а хаос – природне середовище геніїв? Авторки бестселерів “Мистецтво мріяти” і “Викинь мотлох із життя” хочуть переконати вас у протилежному! Барбара Шер обіцяє навчити нас мріяти так, щоб мрії здійснювалися. Марі Кондо дає рецепт, як назавжди навести лад у своєму домі, у голові і в житті.

Як їхні поради працюють насправді; чи легко втілювати ідеї закордонних експерток в українських реаліях; наскільки корисною є мотиваційна література – про це і не тільки ми поговоримо на засіданні. Приходьте, беріть із собою гарний настрій і бажання спілкуватися!

Адреса книгарні “Є”:
м. Володимир-Волинський,
вул. Ковельська, 6.
Тел: (03342) 2 19 57

Вхід вільний.
Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»