Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення книг «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза і «Загадковий нічний інцидент із собакою» Марка Геддона (Володимир-Волинський)

Дата події: 28.07.2017 17:00

Книгарня «Є» запрошує на засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Подія відбудеться у п’ятницю, 28 липня. Початок – о 17.00.

Таємниці й загадки людського мозку, дивні процеси та незвичайні явища, які відбуваються у ньому, досі повністю не вивчені. Але автори художньої літератури допомагають бодай уявити, як це – зазирнути в чужу голову.

Про людину, у якій вживалося 24 особистості різного віку, статі і походження, і про те, як вони вплинули на її життя ми дізнаємося із приголомшливої документальної книги «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза. А Марк Геддон у романі «Загадковий нічний інцидент із собакою» на прикладі історії хлопчика Крістофера розповість, як сприймають світ люди із синдромом Аспергера і чому з них часто виростають генії.

Чи може психічне захворювання бути виправданням за вчинені злочини, чи можемо ми назвати психологічні особливості просто «іншими варіантами норми», як завершилася історія реального Біллі Міллігана і хто із відомих людей жив і досягнув успіху із синдромом Аспергера – про це і не тільки ми поговоримо на засіданні Читацького клубу.

Приходьте, беріть із собою гарний настрій і бажання спілкуватися! 

Адреса книгарні “Є”:

м. Володимир-Волинський,

вул. Ковельська, 6.

Тел: (03342) 2 19 57

Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»