Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Закриття виставки «Польська школа плаката та її послідовники» (Івано-Франківськ)

Дата події: 30.09.2011 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на закриття виставки «Польська школа плаката та її послідовники», яка експонується з 22 серпня.Захід відбудеться 30 вересня.

Початок – о 18:00.

До експозиції виставки «Польська школа плаката та її послідовники» включено 33 оригінальні плакати на теми кіно, театру, загальної культури, що були створені у 1968—2007 рр. Авторами представлених робіт є видатні майстри польського плаката Роман Цеслевич, Ян Лєніца, Ян Млодоженєц, Анджей Понґовський, Стасис Ейдригевичус, Генрик Томашевський, Вальдемар Свєжи, Францішек Старовєйський та послідовники класичної традиції — Вєслав Вакульський і Віктор Садовський.

Найгучніший розголос Польська Школа Плаката мала у 1950—1960-ті роки. Художники, що стояли біля витоків цього мистецького явища, по-новаторськи ввели до плаката засоби живопису — активну барвисту пляму та вільне формування мистецького образу. Плакат не лише містив текстову інформацію, а й візуально коментував зміст тексту за допомогою художньої метафори, символу чи алегорії. Найголовнішими ознаками Польської Школи Плаката є лапідарність, стриманість форми, іронія та оригінальна типографіка.

Відгуки про виставку: «Дуже цікава і пізнавальна виставка», «На таке варто дивитися!», «Вражений фантазією митців художнього плакату».

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»