Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Закриття Мандрівного кінофестивалю Docudays UA. Показ фільму «Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька) (Вінниця)

Дата події: 18.12.2017 18:00

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на закриття XIV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та перегляд і обговорення фільму «Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька; Україна), що відбудеться 18 грудня. Початок – о 18.00.

«Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька; Україна; 2016; 94 хв)

Фільм Анастасії і Марії Старожицьких – це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів. Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла. Це історія їхньої подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. Стрічка є переосмисленням власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»