Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Заходи в рамках 24-го Форуму видавців

Дата події: 13.09.2017 10:00 to 17.09.2017 20:00.

Тренінг з написання ґрантових заявок для проектів за напрямком «Художні переклади» програми «Креативна Європа» та програми підтримки перекладів Goethe-Institut в Україні

Книгарня “Є”, Національне Бюро програми «Креативна Європа» та Goethe-Institut в Україні запрошують на тренінг написання ґрантових заявок для проектів за напрямком «Художні переклади». Захід відбудеться 13 вересня, о 16.00. Учасниці: Юлія Федів, Марія Шубчик.
Під час зустрічі будуть представлені можливості «Креативної Європи» – найбільшої ґрантової програми ЄС, яка фінансує проекти культурного та аудіовізуального секторів. Програма підтримує культурний та креативний сектор, фінансуючи проекти та ініціативи у різних сферах мистецтва. Під час тренінгу учасники дізнаються більше про конкурс «Художні переклади» програми КЄ, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти КЄ, але й також практичні поради.
За детальною інформацією звертайтесь ce.desk.ukraine@gmail.com та mariia.shubchyk@goethe.de

Презентація українського перекладу книжки Поджо Браччоліні «Вибрані дотепи»
Книгарня “Є” та “Видавництво Українського Католицького Університету” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Поджо Браччоліні «Вибрані дотепи». Захід відбудеться 13 вересня, о 18.00. Учасники: Ростислав Паранько, Уляна Головач, Андрій Ясіновський.
«Дотепи» Поджо Браччоліні — твір ренесансної італійської літератури латинською мовою, що продовжує традиції середньовічного літературного жанру «exempla» (повчальних історій-прикладів) і доносить до сучасного читача перлини сміхової культури пізнього Середньовіччя. Під час презентації перекладач Ростислав Паранько розповість про деякі секрети творчої майстерні перекладацького гурту, завдяки яким вдалося досягнути гармонійного балансу між збереженням вишуканості мовних зворотів оригіналу та наближенням стилю перекладу до невимушеної розмовності.

Презентація книжок Сергія Синюка «Літературна кухня, або Порадник прозаїка-початківця» та «Дванадцять лекцій про фундук»
Книгарня “Є” та видавництво «Навчальна книга-Богдан» запрошують на презентацію книжок Сергія Синюка «Літературна кухня, або Порадник прозаїка-початківця» та «Дванадцять лекцій про фундук» за участю автора. Захід відбудеться 14 вересня, о 10.00.
Сергій Синюк — лауреат літературної премії імені Степана Будного та літературної премії імені Уласа Самчука, автор поетичних збірок «Ескізи» (1998) та «Шукай або мовчи» (2007), романів «Дорога до джерела» (2006), «Кладка над прірвою» (2008), «Де скарб твій» (2014, у співавторстві з Марією Лавренюк), повістей «Медовий місяць Лариси К» (2005), «Підміна» (2002), «Формула для фюрера» (2005) та краєзнавчої кіноповісті «Точки дотику» (2016). Серед останніх напрацювань чільне місце посідають посібники із літературознавчим спрямуванням «Тисячоліття Волинської книжності» (2016), «Літературна кухня, або Порадник прозаїка-початківця» (2017) та «Дванадцять лекцій про фундук» (2017), що вийшли друком у видавництві «Навчальна книга-Богдан».

Презентація трилогії Наріне Абґарян «Манюня»
Книгарня “Є” та видавництво «Рідна мова» запрошують на презентацію трилогії Наріне Абґарян «Манюня», що відбудеться 14 вересня, об 11.00. Учасниці: Марія Шагурі, Богдана Романцова.
«Манюня» – світла, пронизана сонцем і запахами східного ринку та напрочуд смішна розповідь про дитинство, про двох дівчаток-підлітків – Наріне і Манюню, про грізну й добру Ба – бабусю Манюні та про їхніх родичів, які постійно потрапляють у кумедні ситуації. Це те тепле, пустотливе і сповнене веселих пригод дитинство, що його кожна людина згадує, як найщасливіші миті життя.
На презентації поговоримо про особливості (не)ностальгійної прози та причини її неймовірної популярності серед читачів на пострадянських теренах; розповімо про співпрацю видавництва з авторкою, роботу над перекладом та оригінальними ілюстраціями.

Презентація книжки Тетяни Бонч-Осмоловської (Австралія) «Розвилка» та автограф-сесія авторки
Книгарня “Є” та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки Тетяни Бонч-Осмоловської (Австралія) «Розвилка» та автограф-сесію авторки. Захід відбудеться 14 вересня, о 12.00. Учасниці: Тетяна Бонч-Осмоловська, Тетяна Попова.
Тетяна Бонч-Осмоловська народилася в українському Сімферополі в родині фізика-ядерника. Очолює асоціацію «Антиподи. Російська література в Австралії» та є членом виконавчого комітету «International Symmetry Association» (ISA). Була членом Російського ПЕН-центру, але 11 січня 2017-го року разом із письменниками Львом Рубінштейном, Олександром Ілічевським, Борисом Акуніним і Світланою Алексієвич вийшла зі складу цієї організації на знак протесту.
У незвичній збірці її повістей та оповідань читачеві пропонують зануритися в альтернативну історію ХХ століття, спробувавши уявити, як би виглядав світ без Радянського Союзу, Третього рейху і Другої світової війни. Якими були б люди, якби століття тому, перебуваючи на розвилці історії, вибрали інший шлях?

Дискусія «Мета металітератури. Чи потрібен текст про те, як пишуть інші тексти?»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на дискусію «Мета металітератури. Чи потрібен текст про те, як пишуть інші тексти?». Захід відбудеться 14 вересня, о 14.00. Учасники: Ростислав Семків, Максим Нестелєєв, Богдана Романцова.
На дискусії говоритимемо про переосмислення класичних сюжетів у сучасній американській прозі, експерименти одного з найвідоміших американських прозаїків Роберта Кувера, метатекст як провідну постмодерністську стратегію. Чому постмодернізм постав у США, чи існує український постмодернізм, і як форма стає важливішою за зміст? Про це та чимало іншого почуємо від Ростислава Семкова і Максима Нестелєєва.

Презентація книжки Симора Гласенка «Нуар по-українськи»
Книгарня “Є” та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Симора Гласенка «Нуар по-українськи», що відбудеться 14 вересня, о 16.30. Учасники: Симор Гласенко, Інга Кейван.
Основні події роману «Нуар по-українськи» розвиваються у Києві та Чернівцях. Його персонажі потрапляють у пастку чужої гри, стають маріонетками, самі того не підозрюючи, оскільки перебувають у полоні власної несподіваної пристрасті.
Автору вдалося створити текст, що відповідає канону літературного субжанру нуару: напружений сюжет, який тримає до останніх рядків, девіантні особисті, які руйнують себе та інших, натуралізм, фатальні жінки і фатальні пристрасті.
Симор Гласенко (Олександр Процюк, 1985, Житомир) – юрист, прозаїк, сценарист. Роман «Фабрика» увійшов до ТОП-10 романів ХХІІ Міжнародного Форуму видавців.

Дискусія «Десь поруч війна: український художній репортаж у часи змін»
Книгарня “Є” та видавництво “Темпора” запрошують на дискусію «Десь поруч війна: український художній репортаж у часи змін» та презентацію книжки переможниці IV конкурсу художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» Єлізавети Гончарової та проекту Олега Криштопи «Дедлайн». Захід відбудеться 14 вересня, початок — о 17.30. Учасники: Єлізавета Гончарова, Олег Криштопа, Дмитро Козак.
Учасники заходу говоритимуть про український художній репортаж у часи змін. Яким він є в Україні? Чи встигає за подіями? Як ми проговорюємо нашу складну реальність? Чи може щось змінити чи на щось вплинути художній репортаж? І, зрештою, про те, як працювати репортажисту там, де поруч війна.
Єлізавета Гончарова – журналістка, пише для «Українського тижня», живе у Бахмуті. Репортаж Єлізавети «День після Дебальцевого» переміг у ІV-му конкурсі художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець». Авторка книжки «Десь поруч війна».
Олег Криштопа – письменник і журналіст. Працював у проекті журналістських розслідувань «Закрита зона» на «5-му каналі». З 2014-го – ведучий історичної програми «Машина часу». У 2013 році – переможець конкурсу художнього репортажу «Самовидець». Автор кількох прозових книжок і книжки художнього репортажу «Україна: Масштаб 1:1», яка нещодавно була перекладена в Чехії.

Презентація роману Любка Дереша «Спустошення» за участю автора
Книгарня “Є” та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію роману Любка Дереша «Спустошення» за участю автора. Захід відбудеться 14 вересня, о 19.30.
В книжці «Спустошення” є своя атмосфера, історія про любов і велику таємницю, кожна з яких по-своєму поглинає людину, даючи густе і неперевершене відчуття безнадії й романтики, як це вміє робити тільки Дереш.
На презентації ви матимете змогу поспілкуватися з автором, послухати уривки нового роману в його виконанні, а також взяти автограф.

Дискусія «Дон Делілло: постмодерніст у пошуках Америки»
Книгарня “Є” та видавництво «Фабула» запрошують на дискусію «Дон Делілло: постмодерніст у пошуках Америки». Захід відбудеться 15 вересня, о 13.00. Учасники: Максим Нестелєєв, Богдана Романцова.
На дискусії поговоримо про творчість одного з найвідоміших письменників США Дона Делілло, про його пошуки власної та національної ідентичності – від першого роману «Американа» до найновішого «Зеро К» (Фабула, 2017). Розмова про ідеологію, покликання, сенс життя і любов у творах Делілло.

Презентація книжки Анастасії Нікуліної «Сіль для моря»
Книгарня “Є” та видавництво «Віват» запрошують на презентацію книжки Анастасії Нікуліної «Сіль для моря», шо відбудеться 15 вересня, о 14.00. Учасниці: Анастасія Нікуліна, Дара Корній.
Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, — це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: «Головне не те, що ззовні, і не ті, хто навколо. Головне — те, що в тебе всередині». Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати? Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами — дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, що є смерть.

Презентація книжки Оксани Кузів «Щемить»
Книгарня “Є” та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Оксани Кузів «Щемить», що відбудеться 15 вересня, о 15.00. Учасники: Оксана Кузів, Юрій Ніколишин, Марія Ястремська.
Новий роман авторки «ЩЕмить» про важливу проблему, про яку не прийнято говорити вголос. Люди, яким довелось з цим жити, зазвичай, залишаються несприйнятими ні суспільством, ні самі собою. Розуміння всього масштабу проблеми змінить ваше уявлення і ставлення до таких людей, які, можливо, щодня перебувають поміж нами, та, як і всі, прагнуть бути прийнятими. І хай ця книга защемить у серці, здійснить метаморфозу наших душ і навчить сприймати себе і людей довкола такими, якими вони є.

Презентація «Лалезар, Білі Кучугури і король Єгор: книга подорожі Олександра Мар’ямова»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію «Лалезар, Білі Кучугури і король Єгор: книга подорожі Олександра Мар’ямова». Захід відбудеться 15 вересня, о 18.00. Учасники: Олександр Стукало, Ярина Цимбал.
Нова книжка серії «Наші 20-ті» під назвою «Береги дванадцяти вод» — авторська. Тут зібрані репортажі Олександра Мар’ямова — відомого журналіста, сценариста і мандрівника, який майже сто років тому мандрував Персією, причорноморським і приазовським Півднем і дванадцятьма водами — морями й океанами — навколо світу. Репортаж «Береги дванадцяти вод», який дав назву збірці, виходить друком уперше за майже сто років: тираж оригінальної книжки було знищено, і єдиний примірник лишився в авторового сина.

Презентація коміксу «Володимир, Князь Київський»
Книгарня “Є” та видавництво «Ірбіс Комікси» запрошують на презентацію коміксу «Володимир, Князь Київський», що відбудеться 15 вересня, о 19.00. Учасники: Мар'яна Кондзелка, Максим Войцеховський.
Нам, українцям, дуже важливо знати про життя про Володимира Великого (959-1015), сина князя Святослава та внука княгині Ольги, адже зараз ми всі переживаємо за успіх змін, що відбуваються в нашій країні, проходимо через непрості, але важливі реформи, прагнучи долучитися до спільноти передових країн.
Тисячу років тому на нашій землі, центр якої знаходився в Києві, відбувалися такі самі, а можливо, й радикальніші зміни. Внаслідок цього Київська Русь перетворилася на одну з найуспішніших та найавторитетніших країн світу, а на чолі цих змін стояв Володимир.
Пропонуємо в цікавій формі — у форматі графічного роману — ознайомитися з життям людини, яка провела одні з найуспішніших реформ на українській землі, зрозуміти неординарність та внутрішні переживання цієї доленосної особистості.

«Шпагою, розумом, серцем: продовження пригод Богуслава Радзивіла». Презентація другої книжки трилогії Ірини Даневської
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію другої книжки Ірини Даневської про пригоди німецького принца Богуслава Радзивіла. Захід відбудеться 15 вересня, о 20.00. Учасники: Ірина Яневська, Віктор Разживін.
«Генерал короля Богуслав Радзивіл» — це історичний роман-епопея. В його основу покладено «Автобіографію» литовського князя Богуслава Радзивіла, де події 1648 – 1655 рр. Виписані слідами кривавих боїв, що охопили в той час українські, польські, молдавські та литовські землі. Учорашній безтурботний мандрівник Богуслав стає генералом польської армії, його кузен – литовський гетьман Януш очолює литовське військо, і непереможний досі гетьман Богдан Хмельницький зазнає болісних поразок у гучних битвах, де беруть участь Радзивіли… Але чи ж переможе сила в поєдинку амбіцій? Чи зможуть непримиренні вороги стати союзниками?

Лекція дослідника історичної прози Віктора Разживіна «Історія в літературі: антураж чи самоусвідомлення?»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на лекцію «Історія в літературі: антураж чи самоусвідомлення?». Захід відбудеться 16 вересня, об 11.00.
Лекція історика Віктора Разживіна — системна і захоплююча розповідь про те, як розвивалася історична тема в українській художній літературі з урахуванням європейського та світового контексту. Що таке історична проза? Чи сприяє відсутність єдиного жанрового визначення серед науковців, письменників та читачів популяризації книг, закорінених тематично в нашу минувшину? Де межа історії та сьогодення? Чого більше у творах вітчизняних письменників: національного та державного самоусвідомлення чи історичної екзотики? Відповіді на ці питання та інші питання й спробуємо віднайти під час лекції.

Дискусія «Історія повсякдення сербів: чому Сербії вдалося?»
Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на розмову з про історію повсякдення Сербії з літературознавцем Деяном Айдачичем та перекладачкою Аллою Татаренко. Захід відбудеться 16 вересня. Початок — о 12:00. Модераторка — Богдана Романцова.
Паралельно з «великою історією» становлення і занепаду імперій, перемог і поразок, знаменних подій і відкриттів тече «маленька історія» звичайних людей. Поговоримо про історію сербів від середньовіччя до сьогодення крізь призму повсякденного і приватного, висвітленого у виданні «Історія приватного життя сербів». Як сербам вдалося осмислити своє місце на мапі Європи і чи вдасться це зробити Україні? Чому сьогодні історія повсякдення важлива для усвідомлення національної ідентичності? Про ці та інші питання говоритимемо з Аллою Татаренко і Деяном Айдачичем.

Презентація книжок Світлани Талан «Спокута» та «раКурс» за участю авторки
Книгарня “Є” та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію книжок Світлани Талан «Спокута» та «раКурс» за участю авторки. Захід відбудеться 16 вересня, о 13.00.
Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Кижка “Спокута” — про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих — сім’ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест заміть своїх батьків і, опиняючись у скрутних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові.
Роман “раКурс” — про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі «до» і «після», про надії і втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини й непереборне бажання жити. Такі різні, але рівні перед війною герої намагаються випросити у долі ще трохи щасливого життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь…

Дискусія «Пригодницькі романи Владислава Івченка»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора запрошують на дискусію «Пригодницькі романи Владислава Івченка». Захід відбудеться 16 вересня, о 15.00. Учасники: Владислав Івченко, Олександр Стукало, Софія Філоненко.
Владислав Івченко щороку пише по кілька романів. Найвідоміші з них формують цикл про приватного сищика Івана Карповича Підіпригору, вигаданого разом із Юрієм Камаєвим, але потім відданого в розпорядження самому Івченкові. Найновіший роман циклу — про 1917 рік, буремний, революційний і багатий на таємниці й загадки.
Утім, розмова не обмежиться саме новим романом: буде в ній місце і для давніших, зокрема попереднього — «Детективна агенція “Буря і Натиск”».

Презентація українського перекладу книжки Даніеля Банулеску «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!»
Книгарня “Є” та видавництво «Букрек» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Даніеля Банулеску «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!». Захід відбудеться 16 вересня, о 16.00. Учасниці: Мирослава Бацай, Дарина Максимець.
Роман «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!» отримав премію Спілки письменників Румунії, перекладений багатьма мовами та розійшовся тиражем більше 20 тисяч примірників. Цей твір – це своєрідна Біблія комуністичної Румунії, водночас трилер, політична сатира і психологічне есе. У центрі роману – життя комуністичного диктатора Ніколає Чаушеску та його дружини з усіма інтригами, кровопролиттям, банкетами і достатком, які формують звичайну атмосферу абсолютної влади.
Бухарест, описаний у книзі Даніеля Банулеску, – це Бухарест державних свят і хресних подій, гучних промов, проголошених з високих трибун, шпигунів і всемогутніх агентів Секурітате. Саме вони, як вірні пси, охороняють Ніколає Чаушеску, темного антигероя, від замахів не лише на його життя, але і на його спокій.

Відкрита дискусія «Про/читання міграції. Чому я ніколи звідси не поїду»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на відкриту дискусію «Про/читання міграції. Чому я ніколи звідси не поїду» . Захід відбудеться 16 вересня, о 17.00. Учасники: Павло Стех, Катерина Зінов’єва, Надія Швадчак, Олег Фея, Роман Повзик, Ярослава Тимощук, Володимир Сенатовський, Анастасія Дзюбак, Віра Курико, Дмитро Пальчиков, Марія Семенченко.
До книжки «Veni, vidi, scripsi: Чому я ніколи звідси не поїду» ввійшло десять найкращих художніх репортажів за результатами п’ятого всеукраїнського конкурсу «Самовидець». Автори й авторки досліджували, чому в Україні варто залишатися, чому їхні герої вирішують нікуди звідси не їхати, а іноді — чи взагалі є вибір у людей, чи кожен може поставити собі це питання.
Під час презентації переможці конкурсу розкажуть про власне осмислення та переосмислення теми міграції, пошуки героїв, досвід написання художніх репортажів, участь у конкурсі та свої нові проекти.

Літературні читання «Історія наживо: голоси»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на літературні читання «Історія наживо: голоси», що відбудуться 16 вересня, о 19.00. Учасники: Олег Криштопа, Єлізавета Гончарова, Павло Стех, Олеся Яремчук, Дмитро Козак.
Переможці конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» різних років розкажуть про свої репортажні книжки та проекти і прочитають уривки з них.

Презентація українського перекладу книжки Ганни Кралль «Випередити Господа Бога» та книжки Роберта Д. Каплана «На схід, до Тартарії. Подорожі Балканами, Близьким Сходом і Кавказом»
Книгарня “Є” та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Ганни Кралль «Випередити Господа Бога» та книжки Роберта Д. Каплана «На схід, до Тартарії. Подорожі Балканами, Близьким Сходом і Кавказом. Захід відбудеться 17 вересня, о 15.00. Учасники: Андрій Бондар, Остап Сливинський, Дмитро Козак.
Роберт Каплан — американський геополітик, всесвітньо відомий репортажист, дописувач «The New York Times», «The Washington Post», «The Wall Street Journal» та ін. видань. Його книжка описує подорож у Східну Європу, на Близький Схід і в Тартарію; вона — про політику, про країни, у яких на порядку денному — совєтський спадок, корупція, внутрішні чвари, але й про відчайдушний пошук кращого майбутнього й талановиту молодь.
Ганна Кралль — видатна польська репортажистка, авторка «Gazeta Wyborcza». У «Випередити Господа Бога» (видання, яке включає в себе ще й «Докази існування» та «Дорога чекає червового короля») Ганна Кралль порушує тему гетто, польських євреїв і надії, яку плекають персонажі.

Презентація книжки Богдана Жолдака «Нестяма»
Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Богдана Жолдака «Нестяма», що відбудеться 17 вересня, початок — о 16.30. Учасники: Богдан Жолдак, Вікторія Стах.
Богдана Жолдака сміливо можна назвати найвеселішим прозаїком сучасної української літератури — блискучий оповідач, неперевершений відтворювач живої народної говірки з її дивовижною фонетикою і суржиком, за що письменника часто критикували ортодоксальні прихильники чистої літературної мови.
Збірка короткої прози «Нестяма» не вибивається з правила: кожне оповідання настільки кінематографічне, що здається, персонажів знаєш особисто багато-багато років і до кожного з них, попри їхню незвичність, переймаєшся симпатією.

Презентація книжки Владислава Івченка «Два пасинки Митрополита»
Книгарня “Є” та ЛА «Дискурсус» запрошують на презентацію книжки Владислава Івченка «Два пасинки Митрополита». Захід відбудеться 17 вересня, о 17.30. Учасники: Владислав Івченко, Василь Карп'юк.
Вихованці Митрополита Шептицького — Теофіл Володимирський та Іван Великодній — щойно закінчили духовну семінарію. Іван розпочинає служіння в далекому гірському селі, а закоханий Теофіл зволікає з висвяченням й залишається у Львові поруч із Митрополитом.
Страждання й смерть, що прийшли з Другою світовою, кардинально змінюють цінності й переконання героїв, а врешті — і їхні долі. Обох чоловіків окупанти намагаються використати, щоб схилити Митрополита на свій бік. Жорстокі вбивства, несподівані зради, ігри з совістю, погрози й шантажі штовхають Івана й Теофіла на важкий шлях. Чи вдасться побороти зло силою віри чи доведеться взяти до рук інакшу зброю — питання, до якого пасинки Митрополита зовсім не готові.

Владислав Івченко – письменник і журналіст. Живе й працює в Сумах, за освітою – економіст. Володар низки відзнак конкурсу «Коронація слова». Лауреат премії «ЛітАкцент року» в номінації «Проза». Автор романів «Химери Дикого поля», «Найкращий сищик імперії на Великій війні», «Ліхіє дев’яності: як не сумували Суми», «Третій фронт» та ін.

Адреса книгарні «Є»:
 м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»