Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«За лаштунками» – авторський вечір актора та поета Василя Колісника (Тернопіль)

Дата події: 28.06.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на авторський вечір актора та поета Василя Колісника «За лаштунками». Захід відбудеться 28 червня, початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Поетична манера Василя Колісника характерна прозорістю мови, озоновою наповненістю та легкістю, що час до часу притомніє від зворушення чи болю. Але навіть біль у поета — часом абстрактний, чистий, майже дитячий. Однією з важливих рис Василевого персонажа варто назвати рафіновану шляхетність і його аристократичне бачення світу, коли все можна, але не все пасує, що в декотрих текстах визначає навіть форму. Автор вільний від умовностей поетики в прагненні говорити в свій спосіб, що, врешті, характерне для покоління “87”.

Василь Колісник – актор Львівського театру імені Леся Курбаса, поет. У 2012 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка (Інститут мистецтв), акторський курс В’ячеслава Хім’яка. Співзасновник і член Літературної студії «87» імені Юрія Завадського. Учасник багатьох всеукраїнських читань і батлів (переможець Четвертого Чернівецького поетичного батлу). Засновник «стилю 87». Автор поетичних збірок «21» і «Pixels».

Адреса книгарні Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»