Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“Як зрозуміти козу” та не заблукати на “Сході”. Зустріч із Тарасом Прохаськом (Львів)

Дата події: 26.11.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на зустріч із Тарасом Прохаськом “Як зрозуміти козу” та не заблукати на “Сході”, яка відбудеться 26 листопада. Початок — о 18.00. Модераторка — Мар'яна Савка. 

Цієї осені у «Видавництві Старого Лева» вийшли одразу дві книжки, до яких причетний Тарас Прохасько: третя і заключна частина «кротячої епопеї» «Як зрозуміти козу», яку він написав разом із Мар’яною Прохасько, та переклад із польської – роман «Схід» Анджея Стасюка.

Попри те, що переклад «Сходу» і кротяча історія «Як зрозуміти козу» розраховані на читачів різного віку, у цих книжках є багато спільного. І йдеться не лише про причетність до них Прохаська, а найперше – про подорожі і пошук порозуміння у книгах. Це тексти про нову географію, мову, реальність. Анджей Стасюк, вирушаючи у найскладнішу і найбільш неймовірну подорож свого життя, прагне знайти точки порозуміння між європейською людиною і мешканцями Китаю чи Монголії. Він відкриває для себе «дивних східних людей» з нового боку, вивчає мову їхнього тіла, поведінку, звичку одягатися. Український переклад Тараса Прохаська органічно доповнює стасюківські пошуки нових світів, спробу подолати «страх Сходу і зневагу Заходу».
Маленькі герої книги Тараса Прохаська і Мар`яни Прохасько також вирішують покинути зону комфорту задля пізнання нових земель. Мешканці Букового лісу вперше у житті, попри страх і ризик, вирушають у манрівку морем, знаходять новий острів і знайомляться з його дивними мешканцями – козами. Знайти ключ до порозуміння героям непросто, проте Прохасько точно знає кілька методів, що допоможуть знайти спільну мовуй позбутися страху невідомого. Книжка Тараса і Мар’яни Прохаськів «Як зрозуміти козу» — про важливість розширення горизонтів у нашому житті. У перших двох книгах маленькі герої книги досліджували, «Хто зробив сніг» та проводили детективне розслідування, «Куди зникло море».

***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

 

 

How to Understand a Goat and Find One’s Way in the East: meeting with Taras Prokhasko (Lviv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the meeting with Taras Prokhasko entitled How to Understand a Goat and Find One’s Way in the East. The event will take place on November 26.

Beginning at 18:00

Maryana Savka is the moderator of the meeting.

Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House has recently published two books by Taras Prokhasko. One of them is the children’s story entitled Yak Zrozumity Kozu (How to Understand a Goat?). It is the final book of the trilogy about moles having been written by the author together with Maryana Prokhasko. The second book is the Ukrainian translation of Skhid (East) book by Polish writer Andrzej Stasiuk.

***

Address:

YE Bookstore

7, Svobody Street

Free admission

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»