Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Виставка Лідії Темної «У пошуках світла» (Івано-Франківськ)

Дата події: 19.03.2012 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на виставку Лідії Темної, що відкриється 19 березня.

Початок — о 18:00.

«У пошуках світла» — персональна виставка, що охоплює 20 картин на різну тематику у різних техніках. Тут можна побачити як олійний живопис, так і графічні роботи. Виставка надихає глядача на роздуми про людські цінності, адже роботи спрямовані радше на внутрішній світ, ніж показують зовнішні аспекти буття. Адже справжній скарб кожного із нас знаходиться всередині — то наша душа. Ця виставка більшістю робіт і спрямована на розмову з душами.

Лідія Темна (Мельничук) народилась 4 серпня 1987 року у місті Хмельницькому. З 1994 по 2005 роки навчалась у спеціалізованій ЗОШ №27 за напрямом підготовки дизайн і мистецтво. У 2004 пішла на підготовчі курси до вступу на спеціальність «Дизайн». З 2005 по 2010 роки навчалась у Хмельницькому національному університеті на факультеті Технологій та дизайну за спеціальністю «Комп’ютерний дизайн інтер’єру та меблів». Викладачами малюнку та живопису на той час були такі народні художники України як Андрійчук Михайло Омелянович та Мазур Микола Іванович. Захистила диплом спеціаліста. У 2008 році пішла навчатись у майстерню до художника Ісаєва Андрія Івановича. Там з його допомогою відшліфовувала свої навички в малюванні та навчалась таїнствам олійного живопису. З цього часу взялася писати картини під псевдонімом Лідія Темна. У тому ж 2008 році брала участь у виставці-конкурсі молодих художників «Арт-Спалах» у Хмельницькому, де виставляла свої перші роботи, виконані саме олією. Після закінчення університету активно займаюсь власною творчістю, продовжую вдосконалювати свій стиль та манеру. Стала автором логотипів для відеостудії «Nihilist-studio» (Російська Федерація, м. Петрозаводськ) та кав’ярні «Легенда» (м. Хмельницький).

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Center is happy to invite you to Lidia Temna’s exhibit “Searching for the Light” on March 19.

Beginning at 18:00.

“Searching for the Light” is a personal exhibit of 20 paintings on a wide range of subjects executed in various techniques, including oils and drawings.  The pictures inspire thoughts about human values and reflect the inner self rather than the outer attributes of existence.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»