Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Вулицями Тернополя»: зустріч із краєзнавцем, автором книжки «Тернопіль: 1540—1944» Ігорем Дудою (Тернопіль)

Дата події: 15.11.2016 18:00

Книгарня “Є” та видавництво «Навчальна книга – «Богдан» запрошують на зустріч із краєзнавцем, автором книжки «Тернопіль: 1540—1944» Ігорем Дудою «Вулицями Тернополя». Захід відбудеться 15 листопада. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

Ігор Дуда — український мистецтвознавець, краєзнавець, педагог, діяч культури. Член НСЖУ, Міжнародної асоціації мистецтвознавців, Заслужений працівник культури України, член редколегії Тернопільського енциклопедичного словника. Організатор першого в Україні фестивалю лемківської культури «Ватра». Працює в галузі прикладної графіки, художнього оформлення, рисунка і реставрації живопису; оформляє афіші, буклети, емблеми, герби, книжки та інше.

«Тернопіль: 1540—1944» — результат майже двадцятирічної праці автора. Весь інформаційний матеріал, почерпнутий із польських та українських, частково радянських і німецьких джерел, подано у вигляді історико-краєзнавчої хроніки. Перша частина доробку налічує дванадцять часових розділів та охоплює період від 1540 до 1944 року. Аналіз подій та коментарі до них зведені до мінімуму, однак вони відображають громадянську позицію автора. По-новому висвітлюються події Першої та Другої світових воєн. Вперше публікуються переліки посадників і почесних громадян Тернополя та синхронна таблиця вулиць міста. Монографія пройшла апробацію на сторінках міської газети “Тернопіль вечірній” у 1999—2002 роках.

Для широкого кола тернополян та гостей міста, учнів, студентів і науковців, а також усіх, хто цікавиться історією рідного краю.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»