Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Воркшоп «Як лікує арт-терапія? » (Дніпро)

Дата події: 25.06.2016 14:00

Книгарня  «Є» та благодійний фонд  «Помагаєм» запрошують на воркшоп «Арт-терапія в теорії та практиці», який відбудеться в суботу, 25 червня. Початок – о 14.00.

Спікери:

  • Аліса Чуприна (волонтер гематологічного відділення Обласної дитячої лікарні);
  • Ян Томаш Рогала (координатор проекту «Доктор клоун» БФ «Помагаєм», керівник Школи клоунів);
  • Інна Запара (психолог та психотерапевт).

Інна Запара повідомить присутнім про основи арт-терапії, особливості роботи з тяжкохворими дітьми, а також проведе практичне заняття, під час якого учасники тренінгу зможуть зрозуміти принцип арт-терапії «зсередини».
Аліса Чуприна розповість про свій досвід волонтерства в дитячій гематології.
Від Яна Томаша Рогали, «сміхотерапевта» з багаторічним стажем, учасники дізнаються про принцип лікарняної клоунади й про те, як проходять візити команди «Доктор клоун» в дитячі лікарні Дніпропетровська.

Багато хто з волонтерів, які вперше прийшли запропонувати свою допомогу, хочуть проводити концерти і майстер-класи для дітей, які знаходяться у важкій життєвій ситуації. І в дитячих лікарнях їхні послуги дійсно необхідні.
Травматологічне, хірургічне, опікове відділення – всюди, де діти лежать довго, є потреба в організації їхнього дозвілля. В онкології та гематології допомога арт-терапевтів та аніматорів взагалі потрібна як повітря. Онкологічне захворювання на довгі місяці й навіть роки вириває хлопчиків і дівчаток зі звичного життя, забирає в них школу, друзів, гуртки та студії, занурює у зневіру й депресію.
Більшість дітей рятуються від лікарняної нудьги за допомогою смартфонів і планшетів. Але цілий день мандрувати інтернетом неможливо. Діти повинні мати можливість дізнаватися нове і творити, грати й веселитися. Тому арт-терапевтів і сміхотерапевтів так чекають в лікарнях.
Дивно, але ті ж самі заняття радують мешканців будинку престарілих не менше, ніж дітей. З величезним задоволенням самотні літні люди й люди з інвалідністю в Дніпровському геріатричному пансіонаті займаються малюванням і ліпленням, жартують з клоунами, грають в настільні ігри.

Попередній запис за телефонами: 067 632 69 19, 050 48 00 905, 732 48 07.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Effects of Art Therapy workshop (Dnipro)

YE Bookstore and Pamahayem Charitable Fund have the pleasure to invite you to the Effects of Art Therapy workshop. The event will take place on Saturday, June 25.

Beginning at 2 p.m.

Speakers

  • Alisa Chupryna (volunteer of the hematology unit of Dnipro Oblast Children’s Hospital);
  • Jan Tomasz Rogala (coordinator of Doctor Clown project of Pamahayem Charitable Fund, head of the School of Clowns);
  • Inna Zapara (psychologist and psychotherapist).

Traumatology, surgery and burn units, namely all those departments where children are compelled to spend a lot of time, badly need organization of children’s leisure. Most children escape from hospital boredom with the help of smartphones and pads. Still, it is impossible to surf the Internet all day long. Children need an opportunity to discover and learn something new, create, play and have fun. The same is true about dwellers of homes for elderly people. Lonely aged and handicapped dwellers of Dnipro Geriatric Home, just as little patients of children’s hospitals, draw and model, joke with clowns and play boarding games.

For preregistration please call 067 632 69 19, 050 48 00 905, 732 48 07

***

Address:
YE Bookstore
15, Hlinky Street
Entrance from the Yevropeyska Square
Tel. (056)7321392

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»