Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Віталій Йосипів: Камо грядемо після автомобілізму

Вихід книги «Після автомобілізму» Кінґслі Денніса та Джона Аррі – важлива подія у житті книголюбів — інтелектуалів, автолюбителів, активістів екологічних рухів, та й просто допитливих людей. Зі сторінок видання ви дізнаєтеся про кількість автомобілів у сучасному світі, про те скільки різних природних та штучних матеріалів йде на виробництво одного «сталевого коня», яке кількісне співвідношення автомобілів до 1000 осіб у різних країнах, які альтернативні види енергії вже винайдені і випробовуються у експериментальних автах (так званих концепт-карах), що на нас чекає після ери автомобіля, якими будуть розумні автомобілі майбутнього, і багато-багато іншого.

Книга не обмежена переповіданням автомобілевиробничих та суміжних технологій, а включає філософські розмірковування авторів про фрідманівську модель економіки і кейсіанство у контексті розвитку світового бізнесу в цілому, автомобільного і паливного зокрема, роздуми про організацію гармонічнішого життя на планеті тощо.

У невеликій за обсягом брошурі можна знайти багато корисного й цікавого для пізнання, підвищення ерудиції, активізації роздумів, пошуків, мрій, фантазій.

Кожен, хто є автолюбителем або планує ним стати, або ж просто цікавиться аналізом стану сучасного глобального світу, футуристичними прогнозами, знайде у цій книзі для себе цікаве і корисне, і , безперечно отримає задоволення від її прочитання. Окремих слів варте по-справжньому гурманське оформлення палітурки видання. Тримаючи її в руках, ви наче торкаєтеся нової автомобільної шини фірм «Піреллі» чи «Мішлен». Наклад 2000 примірників не дає змоги зволікати з придбанням книги, вистачить не усім. Отже придбайте книгу, прочитайте її на єдиному подиху та отримайте інтелектуальну і естетичну насолоду!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»