Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття виставки цифрового живопису Юліана Яковини (Івано-Франківськ)

Дата події: 14.05.2012 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на відкриття виставки цифрового живопису «Samsung Champ», що відбудеться 14 травня.

Початок — о 18.00.

Експозиція цифрового живопису – друга за рахунком експериментальна виставка у культурно-мистецькому центрі «Є», представлена «Експериментальною артлабораторією кінематографу та фотографії» в Івано-Франківську.

Ідея даного проекту полягає в оригінальному наслідку взаємодії двох так провідників відтворення — фотографії та комунікаційного приладу — мобільного телефону! У чому ж полягає новаторство. Зовсім не випадково комунікація та увесь обмін інформацією транслітерується у форматі так званих «меседжів», формат повідомлень яких має характер текстового та візуального супроводу. Процес набору літер, комбінації аватарів, додані ММS повідомлення мають сталий вектор – від повідомлювача до одержувача, ось і все. Сьогодні ж автор декларує іншу позицію, позицію так званого digital кур`єра. Юліан зумів перепрочитати комунікатор як об`єкт посиленого зв`язку людини та середовища. Він не відкинув сучасні технології у процесі буття, а навпаки адаптував мобільний телефон як планшет, палітру для написання цифрових живописних творів. Його полотно — виключно сенсорний дисплей 2,4", його пензель – стилус, його формат – моноблок вагою у 80 гр. Його digital живопис виключно створений в самому телефоні без додавання жодних корективів в автономних графічних програмах. Кожна зафіксована фотографічна робота одразу ж провокує Юліана на «написання» нової роботи. Цифрове фото, зроблене на телефоні, позиціонується як ескіз, композиційна схема для подальшого процесу створення картини, живописання свого роду на склі, застосовуючи різноманітні сенсорні фільтри видозміни зображення. Так – це його погляд на світ у XXI столітті, це його оливкове дерево на тлі глобалізаційних процесів.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Centre has the pleasure to invite you to the opening of digital painting exhibition Samsung Champ on 14 May.

Beginning at 18:00.

This will be the second experimental exhibition at YE Culture and Arts Centre, presented by the Experimental Art Laboratory of Cinematograph and Photography in Ivano-Frankivsk.

***

Address: 

YE Culture and Arts Centre,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»