Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття виставки Романа Бончука (Івано-Франківськ)

Дата події: 14.06.2011 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на відкриття виставки Романа Бончука «АРТІФІШЛАЙФ», яке відбудеться 14 червня.

Початок — о 18.00.

Американські вчені заклопотані створенням штучного життя, штучної клітини, штучної людини — SYNTHETIC GENOMICS — такі хлопці як «Вентер та колеги» або ж Крейг Вентер та його молода команда. Хлопаки непогано заробляють... вони молодці. Ну це американці, а на Україні Марія Приймаченко створила ще давніше не просто клітину-клон на кшталт якоїсь суррогатреплікатдуплікат плазми, а цілий світ, цілу землю із квітами, тваринами, деревами, людьми і найголовніше душею. Тобто мисткиня змогла синтезувати душу... українську душу надзвичайно прекрасну та унікальну.
Є шалене бажання спробувати за допомогою мистецьких спецій створити чи зреалізувати программу — змалювати те, що би вийшло, якщо би представники вищезгаданого GENOMICSa «оживили» чи клонували весь цей прекрасний світ із його жителями, що живе в «2»-вимірному просторі картин М.Приймаченко.
Доречі екслюзивом проекту є скульптура «бактерії», яка вводиться в клітину для отримання репліканту. Бактерія буде «гуляти» галерейним простором.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»