Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття виставки Орбахоси «Перехід» (Івано-Франківськ)

Дата події: 03.10.2011 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на відкриття виставки Орбахоси «Перехід», яке відбудеться 3 жовтня.

Початок – о 18:00.

У понеділок 3 жовтня у виставковому залі Культурно-мистецького центру «Є» відкриється перша персональна фотовиставка художниці Орбахоси.

Орбахоса (Іванна Погребенник) народилася в м. Херсон. З 17 років мешкала в Більбао (Країна Басків, Іспанія). З 2009 року вона живе і фотографує в Івано-Франківську та інших містах України.

Свою увагу Орбахоса зосереджує на тому, що зазвичай залишається непомітним і що, водночас, є найприємнішим для зору – це форма, контрасти світла і контрасти кольорів, симетрія, геометричність тіней та об’єктів, обшарпані стіни, стара текстура поверхонь з облупленою фарбою, випадковий і свідомий орнамент, «урбаністична природа» тощо. Орбахоса успішно працює в ділянці фотографіки.

Вишукана геометрія, гармонія форм і поєднань кольорів надають відчуття впорядкованості, організованості й лаконічності під час споглядання її візуального світу.

Роботи дебютної експозиції створено в результаті подорожей містами України. Але картини Орбахоси – це не ілюстрації певної місцевості, а проникнення, перехід у майже незалежний від географії естетичний світ зорової насолоди.

Виставка триватиме з 3 по 16 жовтня.
***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»