Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття виставки «КОНТРОЛЬНИЙ ПОСТРІЛ» (Івано-Франківськ)

Дата події: 25.03.2011 17:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на відкриття виставки портретної фотографії Вадима Козловського, Володимира Лелюка та Дмитра Петрини «КОНТРОЛЬНИЙ ПОСТРІЛ», яке відбудеться 25 березня.

Початок — о 17.00.

Один на один…Діалог без слів. Забути про все на світі. Переповнитись почуттям важливості моменту. Зупинити час, щоб відчути та зрозуміти когось ще... Зупинити попри все, і за 1/125 секунди розказати про когось без слів. Знайти в іншій людині частинку себе та показати це… Ми всі різні, але такі однакові.

Портретна фотографія народилася з початком виникнення фототехніки, живе і розвивається щоденно. Змінюється колір, техніка, концепція, але не змінюється об’єкт фотографування. Три погляди на сучасний портрет – це спроба об’єднати три різних стилі в одній тематиці, відчути відмінність та вловити спільне…

Вадим Козловський, Володимир Лелюк та Дмитро Петрина презентують спільну виставку портретної фотографії «КОНТРОЛЬНИЙ ПОСТРІЛ». Безперечно, що у кожного з майстрів є абсолютно особливий погляд на свої роботи, але їх єднають образи, які є втіленням нашої епохи. Контрольний постріл – як надія, що саме цей кадр буде кращим та виразнішим, розкриє глибину людського серця.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»