Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття ІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» (Київ)

Дата події: 17.10.2014 16:00

17 жовтня у стінах книгарні «Є» відбудеться відкриття ІІІ-го Міжнародного театрального фестивалю «Документ».

Початок — о 16:00.

Відкриття, прес-брифінг та представлення фестивалю кураторами. 

Вручення винагород за підтримку проекту на Спільнокошті.

Публічне інтерв'ю «Документ Майдану»

Гість – Богдан Бенюк

Модератори – Андрій Май, Катерина Бабкіна

Цього року в рамках ІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» публіці буде представлено документальні театральні проекти (як повноцінні вистави, так і читки), що виникли на тлі теми Майдану, революцій, протистоянь, зокрема – останніх подій в Україні.

Темою ІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» є кордони та відстані – не тільки у фізичному та географічному сенсі, але також кордони можливого, гендерні та соціальні відстані, межі допуску, особистісні межі, їх порушення та трансформації, культурні і гуманітарні дистанції.

В рамках фестивалю буде організовано воркшопи для режисерів, драматургів, продюсерів та діячів театру, котрих цікавить документальний метод. Цього року воркшопи відбудуться в форматі публічного інтерв’ювання діячів культури, котрі були активними учасниками подій Майдану, а тепер чинять вплив на культурну політику і наповенення культурного простору. Цикл інтерв’ю “Документ Майдану” завершиться панельною дискусією про те, як працювати з людиною як з документом подій, змін, часу.

В ІІІ фестивалі «Документ» візьмуть участь режисери і артисти з України, Німеччини, Росії.

За три роки існування Міжнародний театральний фестиваль «Документ» став інструментом поширення документального методу в українському театрі. Учасники воркшопів першого фестивалю тепер презентують власні проекти, які створені як в академічних інституціях («Місто на Ч.» Черкаський академічний театр ім. Тараса Шевченка, «Диплом» — Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса) так і в незалежних мистецьких просторах ( «Лєдєнєц» — торгівельно-розважальний центр «Більшовик», «Дванадцят пісень» — Харківська картинна галерея) а зацікавлення документальним театром серед фахівців і глядачів відчутно зросло. За роки існування фестиваль відвідав Даніель Ветцель (зірковий театральний колектив Rimini Protokoll, Німеччина), Олексій Богачук-Петухов та Костянтин Кожевніков (Театр.doc, Росія), експерти документального кіно та театру Войцех Фаруга, Маґдалена Мосевич та Іоанна Виховська (Польща), також свої роботи показали п’ятнадцять українських режисерів, а вистави, читки та воркшопи в рамках фестивлаю відбувалися в Києві, Черкасах, Одесі, Харкові, Херсоні та Львові.

Співорганізатор проекту
Центр “Текст”

Організаційний партнер
Goethe-Institut в Україні

Партнери проекту:

Книгарня “Є”, Big Idea, Національна кіностудія ім. О. Довженка, Chapaev Street, Театральне кафе «На Станіславського», Видавництво «Електрокнига»

Інформаційні партнери – ПЛАТФОРМА, Громадське Радіо, АРТ Юкрейн, тижневик “Новое Время”, Gazeta.ua

Стрім-підтримка Спільно-ТВ

Фестиваль засновано в рамках навчальної програми Goethe-Institut «Центр компетенцій менеджерів в сфері культури»

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»