Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття буккросингу іноземною літературою (Львів)

Дата події: 24.09.2010 16:00

Книгарня «Є» запрошує на відкриття буккросингу з іноземною літературою за участі представників консульств та перекладачів, що відбудеться 24 вересня.

Початок — о 16.00.

Буккросинг — це книжковий рух, що об'єднує понад 500 тис осіб у 150 країнах світу. Учасники руху сповідують ідеологію “звільнення книжок”. Прочитані книжки залишають у громадських місцях, де будь-хто інший може їх забрати й прочитати, а потім залишити наступним читачам. Іще від дня заснування книгарня “Є” має полиці для буккросингу, де читачі обмінюються українськими книжками. 
24 вересня ми сподіваємось урочисто відкрити полицю буккросингу іноземномовною літературою за участі представників консульств у Львові та львівських перекладачів, тобто тих, хто поширює іноземну культуру в Україні. 

Маючи окремий відділ іноземної літератури, книгарня “Є” надає своїм відвідувачам можливість ознайомлюватись із творами світової культури без посередників. Акцією буккросингу ми прагнемо звернути увагу на важливість читання іноземними мовами, важливість обміну культурами, долучення до світових процесів без посередників. 
 
 ***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»