Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкриття “Білоруської полички” (Львів)

Дата події: 23.05.2010 16:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на відкриття “Білоруської полички”, що відбудеться 23 травня.

Початок — 16.00.

“Білоруська поличка” — це спільний проект Білоруського ПЕН-центру, книгарні «Логвінаў» та мережі книгарень «Є» у межах фестивалю «Білоруська весна 2010» Мета проекту – налагодити реалізацію книг незалежних білоруських видавництв, котрі займаються виданням сучасної літератури білоруською мовою, надати можливість українському читачеві ознайомитись із найбільш цікавими та успішними творами білоруських авторів останніх років. Відвідувачі книгарень «Є» зможуть побачити, погортати і придбати художні та публіцистичні видання, котрі побачили світ у 2008—2010 роках у незалежних видавництвах “Логвінаў”, “Галіяфы”, “Медысонт”.
Серед представлених у проекті авторів – відомі і читані, як у Білорусі, так і за її межами філософ Валянцін Акудовіч, письменники Альгерд Бахаревіч, Зміцер Вішньоу, Адам Глобус, Уладзімір Някляєу, Ігар Бабкоу. Крім того, на «Білоруську поличку» потрапить художник Артур Клінау зі своїм концептуальним альбомом-путівником по Мінську “Горад СОНца” – проектом, котрий уже встиг стати культовим.
Презентуватимуть «Білоруську поличку» у Львові відомі білоруські літератори Вольга Бабкова, Барис Пятровіч, Андрей Хадановіч. В межах презентації відбудеться дискусія «Актуальний стан білоруської літератури» за участі Бариса Пятровіча та Андрея Хадановіча.
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Один відгук

  1. Ігор Мицько

    Чудова ініціатива.

    Згодом варто також розповсюджувати через книгарні «Є» наукові історичні та мовознавчі видання Бєларусі.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»