Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкрита лекція Петра Гаврилишина «Українська трудова імміграція в Італії» (Львів)

Дата події: 12.11.2014 18:00

Книгарня «Є» та літературна агенція «Discursus» запрошують на відкриту лекцію Петра Гаврилишина «Українська трудова імміграція в Італії», що відбудеться у середу, 12 листопада. 

Початок – о 18:00.

Під час лекції буде йтися про політико-правову, соціально-економічну та громадсько–культурну площини життя українських трудових мігрантів у Італії, про формування італійського імміграційного законодавства, розглянуто специфіку трудової зайнятості, кількісні та якісні характеристики української спільноти, влив на неї італійської імміграційної політики. Петро Гаврилишин приділить увагу повсякденному життю заробітчан та їхньому побутові, особливостям взаємодії з церковними інституціями, становленню українських громадських організацій.

На основі книжки «Українська трудова імміграція в Італії (2001—2011 рр.)».

Петро Гаврилишин (нар. 1987 р.) — кандидат історичних наук, провідний фахівець Центру дослідження Центрально–Східної Європи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано–Франківськ). Сфера наукових зацікавлень — діаспора та сучасна українська імміграція в країнах ЄС та Америки, міжнародні відносини України після 1991 р., українські землі в складі Австро–Угорської імперії та ІІ Речі Посполитої.

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер — журнал «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»