Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкрита дискусія «Вплив умов праці на соціальну та громадську активність молоді» (Луцьк)

Дата події: 28.10.2016 18:30

Книгарня «Є» спільно з освітнім рухом «Працююча християнська молодь» запрошує на відкриту дискусію «Вплив умов праці на соціальну та громадську активність молоді». Захід відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня. Початок – о 18.30.

Упродовж кількох років освітній рух «Працююча християнська молодь» аналізує умови праці молоді, проводить інтерв'ю з працівниками із різних сфер та здійснює неформальну освіту. Учасники руху влаштовують акції, щоби привернути увагу до молодіжних проблем. Бо тривалість робочого дня, розмір зарплати, умови на робочому місці мають прямий вплив на життя конкретної людини та ситуацію у суспільстві загалом. Через часту зміну робочих місць, нестабільність та довгий робочий день молодь не має змоги приймати активну участь у соціальному і громадському житті.

Дискусія про ситуацію на ринку праці і методи впливу на неї відбудеться за участю представниць організації “Працююча християнська молодь” соціологинь Анни Оксютович і Каті Пінич, а також громадської активістки Тетяни Карпів.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»