Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відкрилась 30 Книгарня «Є» у Слов'янську

11 грудня у Слов’янську за адресою вул. Василівська, 27 відчинила двері перша на Донеччині та 30-а в Україні Книгарня «Є».
Рішення відкрити книгарню у Слов’янську пов’язане з тим, що інтерес до культури та української книжки на Донбасі зараз надзвичайно високий, і такий крок підтверджує готовність прифронтових територій до інтеграції в загальноукраїнське гуманітарне поле. Слов’янськ – місто з багатою історією, а також помітним середовищем інтелектуалів та молодих активістів, котрі доводять прогресивні наміри людей на Донеччині – творити успішну європейську країну власними зусиллями, зокрема через читання, освіту й культуру.

Саме тому Книгарня «Є» у Слов’янську пропонуватиме найкращий у регіоні вибір українських книжок та видань іноземними мовами за доступними цінами, а також фахові консультації та цікаві культурні події. Прикметно, що в переддень 10-річчя мережі саме магазин у Слов’янську стане тридцятим у переліку, продовжуючи тенденцію до відкриття Книгарень «Є» не тільки у містах-мільйонниках та обласних центрах, але й малих та середніх містах України.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Слов’янськ, вул. Василівська, 27.
Телефон: (094) 906 70 32

2 відгуків

  1. Віктор Овчаренко

    Бажаю новоствореному колективу успіхів (не лише фінансових) у роботі з товаром у наших краях вельми специфічним, а Віктору Миколаєвичу мудрості, терпіння і наснаги.

  2. Роман

    Мабуть, найсхідніша українська книгарня

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»