Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Відеопоезія від Poetry Film Festival «Zebra» (Івано-Франківськ)

Дата події: 24.03.2012 16:00

Goethe-Institut в Україні та Книгарня «Є» за інформаційної підтримки журналу «Український тиждень» презентують відеопоезію від Poetry Film Festival «Zebra» за участі д-ра Томаса Вольфарта, директора Literaturwerkstatt Berlin.

24 березня, 16:00.

Томас Вольфарт – директор-засновник Literaturwerkstatt Berlin, яким він керує з 1991 року. Доктор гуманітарних наук із літератури та музики, він ініціював і керував великими міжнародними проектами, такими як Literature Express Europe 2000, сайт lyrikline.org і берлінський поетичний фестиваль. Вольфарт — член багатьох національних і міжнародних організацій та куратор і радник низки міжнародних літературних і мистецьких програм.
Поетичний кінофестиваль Зебра – кінофестиваль поетичного мистецтва – був першою і залишається найбільшою та найважливішою платформою для поетичних фільмів із усього світу. Фестиваль проводиться у столиці кіно – Берліні. Історія фестивалю — це неймовірна історія успіху. Заснований у рамках Берлінського поетичного фестивалю, він так швидко набрав обертів, що потрібно було створити окремий фестиваль. Навіть на перший фестиваль «Зебра», який відбувся 2002 року, надійшли 610 фільмів із 35 країн, вже до 2004 року їх кількість зросла до більш ніж 800 фільмів із 57 країн, а 2010 року кількість фільмів перевищила 1000 із 71 країни.
Із фільмів, які увійшли до фестивалю, програмний комітет відбирає найкращі стрічки для змагання, після чого журі визначає переможців. До складу програмного комітету та журі входять відомі та досвідчені особистості зі світу кіно, поезії та засобів масової інформації. Із 2012 року кількість номінацій, в яких оцінюються найкращі фільми, зросла. Загальний призовий фонд становить 10 000 Євро. Важливою частиною фестивалю є програма для дітей, спрямована на те, щоб викликати у ігровій формі зацікавити їх поезією. Видавництво «Duden Verlag» видало DVD, що містить збірку фільмів із поетичного кінофестивалю «Зебра» для використання у школах. У 2010—2011 роках поетичний кінофестиваль «Зебра» відвідав багато країн світу, зокрема Алжир, ОАЕ, Марокко, Португалію, Іспанію, Литву, Мальту, Індію, Австралію, Італію, Колумбію, Норвегію та Україну.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»