Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір українського кіно (Київ)

Дата події: 13.12.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на вечір українського кіно і зустріч з режисерами Іваном Канівцем та Іриною Правило, яка відбудеться 13 грудня.

Початок — о 18.00.

Іван Канівець та Ірина Правило – молоді режисери, які у своїх фільмах торкаються різних тем. Але фільми ці все одно – про Україну.

Дипломна робота Ірини Правило – «Сонет 132». Ця історія про двох молодих людей, які безмежно кохають один одного. Але між ними існує маленька відмінність — він розмовляє рідною, українською мовою, вона ж – російською. Події відбуваються у 60ті роки ХХ століття. Наш герой вболіває за Україну, саме тому для нього важливо, щоб кохана розділяла його погляди і залишалась вірною своїй мові. У фільмі йдеться про повагу до того, що важливо для іншого.

Іван Канівець отримав спеціальну відзнаку фестивалю «Кінолев 2010» за свій фільм «Тризуб Нептуна». Це документальна хроніка не надто відомих подій: у 1918 році морякам-українцям вдалося підняти національні прапори на всіх судах Чорноморського флоту.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

2 відгуків

 1. Ірина Правило

  Шановні, показ відбудеться у Києві, вул. Лисенка 3, м. «Золоті ворота»

  Тут помилка у посиланні

 2. Володимир Горюнов

  Шановна Книгарня «Є»

  Безмежна вдячність за чудовий вечір Українського кіно.Окреме спасибі авторам фільмів-Івану Канівецю та Ірині Правило, чудові фільми. Жаль тільки, що так мало людей мали змогу побачити ці роботи!

  З повагою

  Володимир

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»