Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір, присвячений 25-ій річниці бестселера «Криголам» та 70-річчю Віктора Суворова (Харків, Сумська)

Дата події: 25.04.2017 18:00

Книгарня «Є»та Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка запрошують на вечір, присвячений 25-ій річниці бестселера 1990-х років «Криголам» та 70-річчю його автора історика Віктора Суворова. Захід відбудеться 25 квітня. Початок – о 18.00. Модераторка — Вікторія Склярова.

Віктор Суворов – історик, дослідник та письменник у жанрі історико-документального та художньо-історичного роману. Автор численних популярних книжок з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій у яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР, трактуванню історії у пострадянських країнах та за їх межами.

Кожна книга автора ґрунтується на унікальних, підібраних професійним розвідником конкретних історичних фактах. У результаті створюється дуже сильна конструкція, яка ніби криголам розтрощує всі комуністичні міфи про «миролюбну» державу робітників та селян, її мудрих вождів та безмірно щасливий радянський народ.

«Криголам»– документально-публіцистична книга Віктора Суворова, в якій аргументовано стверджується, що Адольф Гітлер, розпочавши війну проти СРСР, лише випередив радянські агресивні плани вторгнення СРСР у Німеччину, яке готували на липень 1941 року. Вперше книжка побачила світ 1987 року.

Вечір буде побудовано у формі розмови-дискусії, кожен охочий зможе поділитись власними думками щодо твору і його автора.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків,
вул. Сумська, 3,
м. «Історичний Музей».
Тел.:  (057) 717 03 99.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»