Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір пам’яті Юрія Покальчука (Вінниця)

Дата події: 08.09.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на вечір пам’яті Юрія Покальчука, який відбудеться 8 вересня.

Початок – о 18:00.

Три роки минає, як від нас у кращі світи пішов один із найвідоміших та найскандальніших письменників сучасної літератури – Юрко Покальчук. Перед нами і досі стоїть нетлінний образ незвичайного чоловіка із глибоким басом, в чорних окулярах та з чорною, підстриженою на манір вишуканого француза борідкою.

Член літературного гурту «Пси святого Юра», організатор і керівник гурту «Вогні великого міста», завжди захоплений, натхненний та непередбачуваний. Він займався благодійністю та вірив, що завдяки своїм вчинкам у цьому світі буде більше добра. Все це – Юрко Покальчук, і його не сплутати ні з ким. Парадокс автора полягає у тому, що він міг бути як непокірним бунтарем, так і чутливим романтиком, перебуваючи на помежів’ї класики та сучасності.

Вечір пам’яті Юрка Покальчука покаже його прозаїком, поетом, перекладачем і просто людиною з великим серцем. Молоді вінницькі поети (В. Пастушина, Д. Штофель, О. Зайцева) запропонують своє бачення цієї магічної особистості, а глядач зможе подумки подякувати письменникові за те, що він був серед нас.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»