Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір пам’яті історика Ярослава Дашкевича (Харків)

Дата події: 25.03.2011 18:00

Вечір пам'яті відомого українського історика Ярослава Дашкевича, який мав відбутися 25 березня у харківській Книгарні «Є», скасовано. Захід скасовано у зв'язку з загрозою політичних провокацій.
Ще раз хотіли б підкреслити наш засадничий принцип: книгарня перебуває поза політикою . Вважаємо неприпустимим і аморальним використання події, присвяченій Ярославу Дашкевичу, а також майданчика книгарні, для з'ясування стосунків між протилежними політичними силами.
Приносимо вибачення за незручності тим, хто планував відвідати захід із метою вшанування постаті видатного вченого.

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

42 відгуків

 1. Володимир Кравченко

  Шановні організатори, вечір памяті Ярослава Дашкевича — прекрасна ідея, близька мені особисто. Разом із тим, я був здивований, побачивши своє ім"я в списку доповідачів. До мене ніхто не звертався в цій справі, запрошення на вечір я не дістав, інформація про нього дійшла до мене випадково, тому я вважаю використання мого імені без мого відома по меншій мірі безтактністю.

  Володимир Кравченко

 2. Корнелий

  Ув. организаторы мероприятия,

  скажите, пожалуйста, известно ли Вам, что т-щ О.Одноноженко является идеологом неонацистской организации «Патриот Украины», расистская и шовинистическая (среди прочего, антисемитская и армянофобская) идеология которой представляется мало совместимой с мировоззренческой основой творческого и научного наследия Я.Дашкевича, проникнутого уважением и пиететом по отношению к украинским нац.меньшинствам, в том числе тем же евреям и армянам? Если известно, то можно попросить Вас объяснить, почему Вам представляется возможным, чтобы модератором вечера памяти Дашкевича был идеолог неонацистской организации? Спасибо.

 3. Ігор Зарудко

  Шановні читачі, клієнти та друзі Книгарні «Є» Олег Однороженко буде модерувати вечір пам'яті великому українському історику Ярославу Дашкевичу, а не презентувати. Ми будемо говорити про книгу Пана Дашкевича, його творчість та діяльність. Щиро запрошую вас на презенацію!

 4. Костя

  Шановний пане Ігорю (наскільки я розумію — Ви арт-директор харківської книгарні),

  Ви справді вважаєте, що формулювання «буде модерувати, а не презентувати» знімає всі питання? Ви впевнені, що розумієте, про що йдеться?

 5. Ігор Зарудко

  я арт-менеджер харківської Книгарні «Є». і так я цілком розумію про що йдеться! єдине на чому я нагалошую так це на тому, що не буде ніяких інших тем окрім тієї, яка б стосувалась безпосередньо пана Дашкевича і його книги. Тож прошу Вас не брати до уваги діяльність тієї чи іншої людини.

  Більше того така ситуація показує нам однакове ставлення різних за поглядами людей до життя та творчості Пана Дашкевича.

  • Любомир

   Одні люди мають одні погляди, інші — інші. Маємо пишатися терпимістю до світоглядного розмаїття позицій в Україні. Якби вчений такого рівня як Пан Олег, жив і висловлювався десь у Європах, то він би давно скнів у буцегарні, тьху-тьху-тьху.

   Звісно, краще, аби ні європейці, ні, боронь Боже, москалі не дізнавалися про цей захід. А то патякатимуть про презентації «неонацистів», почнуться правозахисні ноти протесту, відкриті листи публічних діячів, новини в інформаційних агентствах ітеде. Дюков по телебаченню почне виступати точно)))

 6. Корнелий

  Уважаемый Игорь, боюсь, что Вы все же не до конца понимаете, о чем идет речь.

  • oksana

   Олег Однороженко — доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України. Тема кандидатської: «Державна і земельна геральдика і сфрагістика Війська Запорізького» (Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, 2003); Тема докторської: «Українська родова геральдика доби середньовіччя та раннього модерну (ХІV-ХVІІІ ст.)» (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського, 2009.

   Вочевидь, це дає підстави запрошувати його до участі у такому вечорі

   • Корнелий

    Спасибо, ув. Оксана, за справку, но поверьте, что я в курсе послужного списка т-ща Однороженко. И я не уверен, что это достаточное основание, как, например, не думаю, что тот факт, что т-щ Бузина написал книжку про Т.Шевченко, есть достаточное основание для того, чтобы приглашать его в приличное место модерировать вечер памяти Шевченко. Если речь идет о том, что какой-то послужной список т-щ Однороженко делает оправданным его участие в мероприятии в качестве модератора, то это означает также и то, что не учитывать всю деятельность оного т-ща во всей ея полноте нельзя. Понимаете? Дело не только в том, что я считаю, что ВООБЩЕ нельзя приглашать нациста в приличное место — это, в конце концов, дело вкуса, я считаю, что нацист по определению нерукоподаваем, а кто-то считает, что его участие в мероприятии может быть интересным. Дело в том, что модерация подобного персонажа, пропагандирующего ценности, противоположные ценностям Дашкевича, на вечере памяти Дашкевича — это издевательство, граничащее с надругательством над памятью Дашкевича.

    Кстати, ув. Игорь, а почему Дашкевич назван у Вас «археологом»? Возможно, Вы перепутали «срхеолога» и «археографа»? Тогда, может быть, Вы и т-ща Однороженко с кем-то перепутали?

   • Костя

    Шановна пані Оксано, наукові ступені головного ідеолога неонацистської організації — це вже питання до академічного середовища загалом, і відповідних наукових установ зокрема. До Вас (Ви ж представник книгарні, я не помиляюся?), у свою чергу, окреме запитання. Вище дуже влучно навели приклад Бузини, який має диплом філолога і досвід праці літредактором, що, тим не менше, не є аргументом на користь запрошення його на вечір пам'яті Шевченка. Можливо, Ви просто поспішили, не розібравшись у ситуації, і тепер розгубилися? Принаймні таке враження склалося після беззмістовних коментарів пана Ігоря.

 7. Ігор Зарудко

  Шановний Пане Корнелій це, звісно, друкарська помилка. за це щиро перепрошую!

 8. Білий

  Панове. Маю кілька питань до усіх дискутантів. Це що — загальнонаціональна тенденція? Шкандаль навколо Костенко, шкандаль навколо Шкляра. Тепер щось скандальне завдяки Вашим зусиллям вимальовується навколо книги Дашкевича, дуже світлої, розумної й поважної людини? Пане Костю, пане Олеже (фантастично-яскраві коментарі якого модератори прибрали з дискусії), пане Корнелію — що Ви робите? У нас свобода слова? Ви відстоюєте свою думку? Ви ділитеся своєю думкою? Не сперечаюся. Але всі ці словесні баталії на теренах інтернету більше схожі на звичайне самоствердження штибу «хто кого переговорить». Збирався відвідати презентацію. Дякую, завдяки Вам не піду. Книгу прочитав — фантастична річ. Шануйтеся

 9. Іван

  Як на мене, закиди щодо пана Олега Однороженка є банальною провокацією. Так, шануєтеся друзі, адже перш за все 25 березня буде вшановуватися пам'ять світлої людини та прекрасного історика Ярослава дашкевича.

 10. Панас Володимирович

  Цілком погоджуюся з Білим та Іваном!

  Виникає лише одна думка: українофобські сили готуються до провокації!

 11. Любомир

  Олег Однороженко — то є дуже шанована постать, доктор історичних наук, щирий і відданий патріот своєї нації і своєї Батьківщини. І за те, що він не соромиться публічно виголошувати свою позицію, оприлюднювати такі думки, до яких пристають, але які сором’язливо тримають у собі інші націоналісти — за це йому особлива подяка й повага.

  Коли він пише про предковічну і священну боротьбу (минулу і майбутню) людських рас, про Білу Людину як єдину істоту, яка має право зватися людиною на цій Богом створеній землі, коли він спростовує вигадані гебістами і комуною наклепи на Гітлера і націонал-соціалістичний рух (хоча вони очевидно мали деякі помилки і прорахунки), то у всіх цих випадках він виступає не лише як історик, але й як громадянин, свідомий свого покликання.

  • Любомир

   Вечір пам’яти влаштовувати навряд чи треба, просто соціал-націоналістам треба зважено і спокійно сприймати цю постать. Як казав сам пан Олег, «ми просто не відчуваємо до нього якихось негативних емоцій».

   Пану Олегу нічим більше зайнятися, ніж співати осанни тим, хто робив перші спроби збудувати першу Білу імперію? Пан Олег сам писав у своїй знаній праці (і дороговказі) «Соціал-націоналістичний рух та його основні

   завдання», що треба «унеможливити міжвидові контакти» людини та істот з т.зв. «інших рас» — кавказців, представників середземноморської раси (до якої, як відомо, належать «євреї»), негрів тощо. Будь-які спроби міжвидових контактів мають вважатися геноцидом людського біологічного виду.

   Працю пана Олега треба почитати всім: patriotofukraine.org.ua/s...snovni-zavdannya

 12. Однороженко Олег

  З прикрістю дізнався про цілком безпідставний скандал влаштований кількома провокаторами (Корнелій, Костя) на форумі книгарні «Є» та кількох харківських форумах, що очевидно має на меті зірвати вечір пам'яті видатного українського історика Ярослава Дашкевича, з яким я мав честь бути знайомим, і який був рецензентом кількох моїх книг з геральдики. В зв'язку з підступністю і суто кгб-іською методою діяльності названих вище провокаторів, хочу повідомити, що жодних дописів крім цього на жодних форумах я не писав. Те що від мого імені вивішувалися якісь дописи, то це лише показує на моральний рівень провокаторів скандалу. Хочу наголосити, що вечір пам'яті Ярослава Дашкевича не та подія під час якої варто з'ясовувати політичні стосунки. Можу лише порадити своїм опонентам, якщо вони вважають, що мої слова чи вчинки як громадського діяча мають склад злочину, звернутися до компетентних органів, а не виголошувати брутальні та анонімні наклепи.

  • Костя

   Цікаво. А в чому особисто з мого боку полягала провокація? У тому, щоб з'ясувати, чи свідомо книгарня надає майданчик ідеологу неонацистської організації? Чи у тому, що я назвав організацію неонацистською? Щодо першого — маю повне право спитати, щодо другого — вона саме так класифікується у політологічних термінах і це не є таємницею ні для кого. Що ж до анонімних коментарів, потертих тут, чи якихось химерних «кількох харківських форумах» — я не маю до цього відношення. Хоча тут був анонімний коментар підписаний Вашим іменем з дослівним цитуванням Вашої ж статті. Цитування Ваших статей — це «кгб-іська метода», що «показує на моральний рівень провокаторів»?

  • Корнелий

   О, как хорошо, что Вы сюда зашли.

   В первую очередь, конечно, я хотел поинтересоваться у организаторов мероприятия, осознают ли они, кого и зачем приглашают. Но раз Вы были столь любезны, что решили лично отреагировать на эту мою грязную гебистскую провокацию, позвольте и Вам задать несколько вопросов. Начну с простого — среди рецензированных покойным Дашкевичем книг не было ли случайно «Украинского социального национализма»?

 13. Любомир

  Хотілося б поговорити про книжки дослідника на презентації. «Патріот України», у свою чергу, зобов’язується забезпечити відсутність провокаторів та нерасових зайд на ній.

  Олег Однороженко пише: «Право на народження дитини може надаватися лише здоровим людям. Расово-мішані шлюби та зв’язки заборонені. Расова гігієна, національно-расове виховання та догляд за здоров’ям кожного Українця перебуває під повною і належною опікою Держави».

  І далі: «Українці і вся Біла Раса ні на мить не мають забути, що ми або переможемо, або зникнемо».

  А оце сміливо: «Громадянином Української Держави може бути лише етнічний Українець без жодної іншорасової домішки».

  Читайте sna.in.ua/?p=227&gt

 14. Патріот

  Очевидно, як білий день, що Костя-Корнелій (за синхронністю їхніх писань можна зробити висновок, що це одна й та сама людина) є провокатором, що відробляє гроші Фельдмана або ще когось з місцевих олігархів. Якби організація «Патріот України» була неонацистькою її давно б заборонили. А так ваші «політологічні терміни» лише пустопорожня балаканина. Якщо Ви так переконані у своїй правоті, то заявіть про це публічно, а не під ніком — одержіть позов до суду, програйте та виплатіть грошову компенсацію за наклеп. Було багато бажаючих закрити «Патріот» (з недавніх — Добкін і Колесніченко) і завжди це завершувалося нічим. Те що «Патріот» піднімає расову та мігрантську проблеми і говорить про загрозу самому біологічному існуванню нашої нації, зовсім не означає, що організація наслідує Гітлера. В своїй ідеології «Патріот» спирається на напрацювання довоєнного ОУН, а робота М.Сціборського «Націократія» є головним ідеологічним твором СНА. Є претензії до ОУН і Націократії, рецепт один — чемодан, вокзал, расея.

  • Корнелий

   Вы б не рецептами делились, а рассказали б, таки где ж я могу получить свои деньги. По сути же затронутого Вами вопроса могу разъяснить, что неонацизм не запрещен в Украине.

 15. Патріот

  По-суті ваших питань: назвіть своє справжнє ім'я та прізвище тоді буде можлива й предметна розмова в суді. До вашого відома — неонацизм це ідеологія, що спирається на німецький націонал-соціалізм 20-х — 40-х рр. Тому для особливо тупих повторюю — організація «Патріот України» не сповідує ідеології націонал-соціалізму (тобто соціалізму, що йде національним шляхом), не є шанувальниками чи послідовниками Гітлера і не є неонацистською за визначенням. В ідеології «Патріота» немає жодного положення, яке б не мало свого коріння в ідеології інтегрального націоналізму Сціборського-Липи-Донцова (видання робіт останнього, до речі, свого часу редагував Ярослав Дашкевич).

  А щодо «таки где ж я могу получить свои деньги», то ви з головою видали свою природу, тому можу лише ще раз відіслати вас до фельдмана, чи може криза позначилася і на його «благодійних» фондах.

 16. Корнелий

  Найдите, пожалуйста, в работах указанных Вами трех авторов «корни» например такого утверждения т-ща модератора мероприятия памяти Дашкевича: «Ограничению и контролю будут подвергнуты все инородческие этно-расовые группы, с дальнейшей их депортацией на исторические родины. Мы, украинские социал-националисты, рассматриваем так называемые „человеческие расы“ как отдельные биологические виды, а человеком разумным в биологическом понимании считаем только Белого Европейского Человека».

  Я про ПУ неоднократно говорил и писал под своей фамилией все, что думаю. Буду ждать возможности доказать неонацистский характер идеологии этой организации в суде.

 17. Патріот

  З зацитованого вами див. Юрій Липа «Призначення України», глави присвячені расовому походженню українців. Щодо шкідливості міжрасових змішувань див. також роботу засновника української географічної науки, учня Михайла Грушевського Степана Рудницького (розстріляного більшовиками 1937 р. на Соловках) «До основ українського націоналізму» див. видання 1994 р. під назвою «Чому ми хочемо самостійної України». В цій же роботі можемо прочитати зокрема таке про українців початку 20 ст. — «Так само береже наше селянство чистоту української раси супроти чужих расових домішок. Так мішаних подружь із жидівським елементом народня психіка не може собі просто уявити. А результат цього всього? Ось він: найбільший приріст на цілу Европу, люд дородний, гарний, кріпкий, під усіми оглядами на голову переростає всіх своїх сусідів» (с.303). На наступних сторінках про євгеніку та расову гігієну. Все науково обгрунтовано. Так що подай до суду на Липу та Рудницького.

  «Я неоднократно говорил и писал под своей фамилией». Це така відмазка, щоб не називатися?

  • Корнелий

   Cool. Правда, от этого до утверждения Однороженко, что все «небелые неевропейцы» вообще не люди еще надо пройти большой путь, но будем считать, что ПУ его прошел. У меня в связи с этим только возникает вопрос — у самих-то не возникает когнитивного диссонанса, когда вы с таким идейным багажом примазываетесь к наследию Дашкевича — или Вы будете утверждать, что покойный, так много помогавший евреям, так тепло отзывавшийся об армянах и т.п. , в глубине души разделял Ваши взгляды о том, что они на самом деле не относятся к биологическому виду «человек разумный»?

   «Все науково обгрунтовано» — ;)

   «Так що подай до суду на Липу та Рудницького» — Вы что-то путаете, я не на кого в суд не подаю, это Вы тут судом грозитесь, что добавляет ситуации юмора.

   "«Я неоднократно говорил и писал под своей фамилией». Це така відмазка, щоб не називатися? " — Нет, это констатация того, что если Вы хотите подавать в суд за то, что Вас называют неонацистами, у Вас есть для этого и более солидны поводы, нежели комментарии в гостевой книге сайта книгарни «Є».

  • Корнелий

   Посмотрел Липу. "...Християнська ера застала три великі скупчення людей, три культури на великих просторах континенту Евро-Афро-Азії: Европу, Індію та Китай, розкидані на великій віддалі одне від другого... " Мне кажется, уже это утверждение несколько мнэ-э противоречит тезису Однороженко о том, что люди — это только европейцы.

 18. Патріот

  Корнелій? Мене осінила здогадка, ти випадково не Корнєв?

  Якщо так, то тоді це пояснює твоє злобствування на «Патріот» і Однороженка. Дивно, що ти на волі. Тебе ж Третецький (хто не знає — колишній віце-губернатор, голова УНП в Харкові) обіцяв прописати в дурці, коли ти вимагав від нього підписувати заяви проти «Патріота». Чи Фельдман дав хабаря ескулапам? Фельдман ще спонсорує твої «дослідження» про «страждання» євреїв під час Голодомору?

  • Корнелий

   Забавная версия. А до этого Вас осеняла догадка, что мы с Костей — одно и то же лицо. Продолжайте фантазировать.

 19. Patriot

  Корнелій-Костя-Корнев. Не треба нахабно брехати. У роботах членів «Патріоту України» з посиланням на відповідну літературу (див. збірку «Сучасна наука про расу. Харків, 2010») стверджується, що лише європейці належать до виду Homo sapiens, решта — до інших видів, що разом належать до роду Homo (людина). Взагалі між поняттям раса і вид не має жодної різниці, що видно хочаб з назви класичної праці Дарвіна «Походження видів шляхом природнього відбору, або Збереження обраних рас у боротьбі за життя». На цій різниці наполягають лише задля того, щоб довести, що жодної різниці між расами немає, що очевидно протирічить дійсності. Між іншим слід зазначити, що констатація очевидних речей — того що раси (види) мають між собою суттєві відмінності та небажаності міжрасових змішувань, зовсім не може свідчити про «неповагу» до інших рас (видів). А от закликати до міжрасових змішувань — це реально закликати до геноциду окремих рас, що втрачають свою природу та якості (про що і йдеться у роботах Рудницького). Щодо позиції Дашкевича, то не треба робити з нього інтернаціоналіста. Подивіться його статті в часописі «Національні інтереси» (в якому він був одним з редакторів), в яких дана чітка оцінка і новому світовому порядку, і ліберальним «цінностям» і політкоректності й іншим речам. Через що до речі лібералка Соломія Павличко відмовлялася від участі в заходах, на які запрошували Ярослава Дашкевича, і постійно називала його «фашистом», що очевидно також не відповідає дійсності.

  • Корнелий

   Если Вы полагаете, что 19 в. — это «современная наука», то боюсь Вас расстроить, но Вы несколько ошибаетесь. прочем, кажется, исходя из того, с каким упорством Вы продолжаете настаивать на отождествлении меня, Кости и некоего т-ща Корнева (3-х, прописью: ТРЕХ разных людей), реальность не в состоянии повлиять на логику фантазий в Вашей голове.

   Относительно упоминающегося Вами с навязчивым упорством т-ща Корнева обнаружил следующее: «...такого-то числа такого-то месяца активистами «Патриота Украины» был избит руководитель общественной организации «Надежда нации» Алексей Корнев. Конфликт А.Корнева с «патриотами» произошел возле пикета, посвященного распространению пропагандистской литературы активистами этой национал-радикальной организации. А.Корнев подошел, чтобы взять агитационную брошюру; активисты «патриота Украины» отказались давать ему литературу, а когда он отошел от пикета, напали сзади, повалили и избили. Пострадавший был госпитализирован с сотрясением мозга и сломанными ребрами.

   По всей видимости, национал-радикалы узнали в лицо давнего оппонента. Однако Олег Однороженко, один из лидеров «Патриота Украины», в своем комментарии сказал: «думаю, просто каким-то неизвестным патриотам не понравилось, что этнический еврей, которым является Корнев, имеет наглость высказываться от имени украинских националистов и поливать грязью украинскую организацию – соответственно за это он и получил».

   Таким образом, даже если речь шла о нападении на политического оппонента, сами национал-радикалы обосновывали причину агрессии реальным или мнимым этническим происхождением пострадавшего, т.е. происшествие носило характер расистского нападения». И в другом источнике: "..Недоволен расследованием своего дела и националист Алексей Корнев. Больше двух месяцев назад его побили в сквере у Вечного огня. Как настаивает сам Алексей, это были нацисты из организации «Патриот Украины», которых активист неоднократно критиковал за фашистские, неприсущие украинскому патриотизму идеи. Корнев рассказывает, что он сам и свидетели узнали в нападающем идеологического лидера патриотов Олега Однороженко... ". "Алексей Корнев, лидер ОО «Надежда нации»: "Мені відомо. що свідки були допитані, що свідки впізнали пана Однороженко, й чому пан Однороженко продовжує вільно пересуватися країною... " Прикольно, я смотрю, у т-ща Однороженко богатый опыт модерации дискуссиями;) Ув.администрация харьковской книгарни «Є», а что ж Вы замолчали? Вы уверены, что вам больше нечего сказать?

   • oksana

    Адміністрація книгарні не зобов"язана брати участь у дискусіях стосовно людей, запрошених на заходи. Але книгарня надає майданчик для цивілізованих дискусій — і відповідальна за організаційні моменти.

    • Корнелий

     Ну, собственно, администрация книгарни вообще никому ничего не обязана, если, конечно, репутация книгарни ее не беспокоит.

     • oksana

      Книгарня уже зреагувала. Не беручи участі в дискусіях.

      Див. вище

   • Patriot

    Ти або неписьменний або навмисно все плутаєш. «Сучасна наука про расу» це збірка статей, що з'явилися в останні 10-15 рр., так що «современней некуда». А щодо всіх цих звинувачень з боку Корнєва, то жодне з них не підтвердилося, та й не могло. Для незнаючих — Корнєв це такий собі діяч, що працює на фельдмановські гроші та бореться з «фашизмом». З «Патріотом» у нього конфлікт від серпня 2007 р., коли він приперся у наше приміщення і пропонував підписати заяву де 23 серпня 1943 р. оголошувалося днем радянської окупації Харкова. Зважаючи на його неадекватність його просто виштовхали в шию. Після чого й почалася боротьба з «расистами». Далі він писав дурні заяви проти «Патріота» та вимагав їх підписувати всі національні організації. Ніхто звичайно не підписав, а тодішній віце-губ. Третецький пообіцяв прописати Корнєва у дурці (всі ці перепетії є на сайті самого Корнєва). Після цього він воює з усіма, та й нажив собі купу «шанувальників». Хтось з них можливо і провчив Корнєва, якщо звичайно він сам це не вигадав.

    Але «ПАтріот» вдячний Корнєву — це першокласний агітатор нових членів нашої організації. Його студенти, після корнєвського хабарництва в універі та «наїздів» на «Патріот», валом ідуть до нас.

 20. Олександра

  Я прошу меня извинить за столь бесцеремонное вторжение в вашу дискуссию, так как я не слишком близко знакома со всякого рода мероприятиями в Книгарне, и появляюсь там исключительно в мирных «книжных» целях.Но меня интересует один вопрос:неужели нельзя хотя бы книжный магазин оставить за гранью политицизма? Противники акции могут просто вежливо проигнорировать ее, а не изрыгать гневные тирады на форумах.В то же время касательно ярых защитников модератора вечера: «Юпитер злится, значит он не прав», так что тоже стоит задуматься над своим поведением.Читайте книги лучше.Всем не помешает.

  P.S. И если бы я хотела чем-то навредить человеку, который и является собственно предметом спора, то поймала бы его в темной подворотне молча, без ненужной полемики(ни в коем случае не примите это как руководство к действию, просто пример).

  • Patriot

   Дуже жаль, що презентацію скасували. Ярослав Дашкевич, право слово, не заслуговує, щоб через кількох провокаторів-ліваків зривався захід на його честь. Все одно думаю варто провести вечір пам'яті Дашкевича силами патріотичної громадськості в інший час. Буде цікаво подивитися на провокації українофобів, якщо захід охоронятиме «Патріот». А щодо «поймала бы его в темной подворотне», то проконсультуйтесь у харківської антіфи, якщо звичайно знайдете їх у їхніх норах, вони вам популярно пояснять, що займатися такого роду «діяльністю» небезпечно для здоров'я.

  • Крендель

   Смотрите мой комментарий ниже.

 21. Крендель

  «А ларчик просто открывался». Кто инициаторы срыва презентации? №1) Вячеслав Лихачев (Корнелий); №2) Костя Левин (Костя); №3) Антон Шеховцев (svonz). Лихачев является бывшим активистом и одним из идеологов российских нацболов эпохи Дугина. В 2004 года активно работал в команде политтехнологов Медведчука. Антон Шеховцев возглавлял севастопольское отделение печально известного ЕСМ в Севастополе. Костя Левин был руководителем украинского отделения так называемого «Интернационала Новых правых», который возглавлял лондонский адепт Дугина Трой Саусгейт. Что имеем? Имеем тусовку русских фашистов, «дугинцев». Да еще и открыто запятнанных сотрудничеством с одиозным Медведчуком. Правда какое то время Левин ошивался возле «Патриота Украины». Но был из той среды изгнан. Какую он миссию там исполнял не трудно догадаться. Вся эта эфесбешная кодла теперь заделалась профессиональными «борцами с нацизмом». Настоящие фашисты и лубянские провокаторы громче всех вопят "держи фашиста!!! ".

 22. Serge

  Я от тут якось не розумію що читаю. Якісь тупі посилання на якусь наукову « євгенику»; мабуть наші шановні расисти не знають шо після першої світової війни- було проведене дослідження IQ в Амеріканській армії вченими ціей «науки» згідно з яким славянскі народи отримали один із найнижчих результатів. Це послужило поштовхом до прийняття Імміграційного закону 1924 року, де вихідцям із Східної Європи відводилися найнижщі квоти із всіх Європейських народів на імміграцію до США, по причині що вони «морально та інтелектуально дефективні». Якщо вже берете цю науку, то беріть звідти все, а то якась неповна картина виходить.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»