Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір мандрівної прози: Бара Грегорова та Максим Кідрук (Київ)

Дата події: 20.09.2011 18:00

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на Вечір мандрівної прози: зустріч із Барою Грегоровою (Чехія) та Максимом Кідруком (Україна), яка відбудеться 20 вересня.

Початок — о 18.00.

Модератор — Ксеня Харченко.

Барбора Грегорова (Barbora Gregorová ) — перекладачка, в основному з польської і російської мов, письменниця, мандрівниця, альпіністка і музикантка.
Після закінчення середньої школи в 1998 році деякий час навчалася на педагогічному факультеті у Великобританії, але потім вступила до Карлового університету на філософський факультет. Під час навчання вона відвідала Польщу, що надихнуло її на переклад книжки Дороти Масловської «Війна польсько-російська під прапором біло-червоним». Особливе місце у її перекладацькій творчості займають переклади творів Єжи Пільха, Міколая Лозінського, Володимира Сорокіна, Ірини Дєнєжкіної. Подорож до Киргизстану вплинула на написання її дебютної, частково автобіографічної,книги «Камінь – гора – папір».

Максим Кідрук – український письменник та мандрівник. За освітою – інженер-енергетик. З 2008 року круто змінив своє життя і почав подорожувати. Автор книг «Мексиканські хроніки», «Подорож на Пуп Землі» (у 2-х томах), «Навіжені в Мексиці», «Навіжені в Перу». Лауреат конкурсів «Коронація слова» (ІІ премія 2009 року) та «Краща українська книга» журналу «Корреспондент» (2010).

Чеський центр створено з метою популяризувати чеську культуру в різних країнах світу, а зустрічі з молодими чеськими письменниками якнайкраще презентують процеси в сучасній чеській літературі.
Зустрічі з Барою Грегоровою відбудуться в Львові, Києві та Донецьку.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»