Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір литовської дитячої літератури (Київ)

Дата події: 27.04.2011 18:00

Книгарня «Є» та Посольство Литовської Республіки в Україні запрошують Вас на вечір сучасної литовськoї дитячої літератури та книжкової ілюстрації та зустріч з Кястутісом Каспаравічюсом, яка відбудеться 27 квітня.

Початок – о 18.00.

Кястутіс Каспаравічюс – литовський дитячий письменник та художник. Його книжки видані в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Він написав та проілюстрував більше 45 книжок. Перша ілюстрована ним книжка вийшла в Литві 1984 року. З 1989 року він почав активно співпрацювати з видавництвами Німеччини, США, Греції, Іспанії, Мексики, Тайвані, Кореї та інших країн.

В Україні першу книжку Кястутіса Каспаравічюса «Зникла картина» видало 2009 року тернопільське видавництво «Навчальна книга Богдан».

Цього ж разу презентуватимуться одразу три нові книжки автора: «Заєць Морквус Великий», «Садівник Флоренціюс» та «Білий слон».

NB! Особливо чекаємо на дітей!

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

2 відгуків

  1. Настя

    Це прекрасний автор! А який художник! Дивитись його ілюстрації — це неймовірне задоволення і розвиток мислення, смаку!.. Він уже був у книгарні «Є» — два роки тому. Дуже приємна душевна людина!

  2. Божена

    Сьогодні була присутня на презентації книжок Кястутіса і отримала надзвичайне задоволення від теплої атмосфери і сумісного малювання з дітлахами. Дивовижні малюнки автора відкривають якісь дуже теплі почуття в душі, за що йому щира подяка!!! Також дякую організаторам заходу, запрошуйте побільше авторів, будь ласка!!!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»